gamescom 2015: galeria screenów i gameplay z gry Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain

Konami rozpędza machinę marketingową gry Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain. Tytuł otrzymał galerię screenów oraz świetny trailer z okazji gamescom 2015.

Konami wie, że w tym roku ich największą premierą jest gra Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain. Tytuł to chyba najbardziej oczekiwany od lat w kręgach fanów gier akcji. Ostateczne dzieło współpracy Hideo Kojimy z Konami otrzymało właśnie galerię zdjęć oraz trailer ukazujący wydarzenia, w których gracz weźmie udział.

Cóż, ogrom zaprezentowanego świata wystarczy na dziesiątki, jak nie setki godzin z tym wspaniałym tytułem na wszystkich poziomach trudności. Metal Gear Solid jest wielopoziomowe, warto do niego wracać na wyższych poziomach trudności i odkrywać mnóstwo sekretów. Coś czuję, że w piątej odsłonie serii tajemnic nie zabraknie.

Na poniższym materiale możemy zobaczyć świetne animacje, ale również wyśmienitą galerię screenów, która udowadnia moc drzemiącą w silniku graficznym FOX Engine. Znakomite cieniowanie, ostrość, animacja postaci i wysokiej jakości obiekty.

Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain pojawi się na początku września na PlayStation 4, Xbox One, Xboksie 360, PlayStation 3 oraz PC.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/08/metal-gear-solid-v-phantom-pain-trailer.html]

 

Written By
More from Patryk

Stalowa Seria trafi na rynek w ekskluzywnych wydaniach, a Ty co wybierzesz: pudełko czy cyfrę?

Wydawnictwo Techland przygotowało dla graczy bardzo ciekawą ofertę w postaci ”Stalowej Serii”....
Read More