gamescom 2015: 90 sekund z rozgrywką z Final Fantasy XV

Square Enix na targach gamescom 2015 ujawnili nowy trailer gry Final Fantasy XV, w sumie to świetną animację, ale również króciutki fragment rozgrywki.

Niewiele materiałów z gry Final Fantasy XV pojawiło się na targach gamescom 2015. Oczywiście świetna animacja to jest jakiś zastrzyk emocji dla fanów marki, ale wszyscy raczej czekali na gameplay z gry oraz ujawnienie nowych lokacji.

No cóż, dziś otrzymaliśmy 90 sekund czystej rozgrywki, dzięki czemu możemy zobaczyć zupełnie nowe lokacje oraz walkę z charakterystycznym dla tej serii przeciwnikiem. To niewiele, ale i tak ”zrobi dobrze” wszystkim fanom cyklu Final Fantasy.

Square Enix buduje ogromny, otwarty świat na rzecz Final Fantasy XV i jego fragmenty widać już na poniższym nagraniu. Fajnie się to prezentuje, choć nie ukrywam, że liczyłem na o wiele więcej ze strony producentów gry. Filmik pokazuje Noctisa i jego ekipę przebijającą się przez bagna i walczących z ogromnym Malboro (kojarzycie prawda?).

Final Fantasy XV nadal nie otrzymało oficjalnej daty premiery. Możliwe że przybliżoną datę debiutu poznamy jeszcze w tym roku. Oby, skoro mamy zagrać już w 2016 roku.

[dzięki – http://www.pushsquare.com/news/2015/08/gamescom_2015_90_seconds_of_final_fantasy_xv_gameplay_is_all_youre_getting]

 

[interaction id=”55c1b12fb7e78f9b32edb1dd”]

Written By
More from Patryk

Targi E3 2015 bez Dishonored 2?

Konferencja firmy Bethesda będzie czymś wielkim na tegorocznym E3 2015, ale najwyraźniej...
Read More