Gamescom 2014- Zwiastun trybu sieciowego Destiny

Destiny to pierwszoosobowa strzelanina akcji osadzona w klimatach science- fiction. Za ten tytuł odpowiedzialne jest studio Bungie, znane m.in z serii Halo. Na trwających targach Gamescom twórcy zaprezentowali nowy zwiastun swojej najnowszej produkcji. 

Akcja Destiny toczy się w XXVIII wieku i opowiada o próbach ratowania resztek ludzkiej cywilizacji przed kosmitami.

Od początku było wiadomo, że na konferencji Sony podczas targów Gamescom nie może zabraknąć Destiny. Zgodnie z oczekiwaniami na scenie pojawił się najpierw przedstawiciel Activision, a następnie Bungie, czyli studia odpowiedzialnego za Destiny. Ich wypowiedziom towarzyszył niespełna dwuminutowy zwiastun tryby multiplayer, który pokazuje, że fani strzelanin we wrześniu na pewno nie będą się nudzić. Rzućcie okiem.

Ponadto twórcy zapowiedzieli, że do końca roku pojawi się pierwszy dodatek do Destiny, który będzie nosił nazwę The Dark Below. DLC będzie zawierać nową historię, rozgrywkę dla kooperacji i oczywiście nowe mapy do trybu multiplayer. Dodatek ma trafić do sprzedaży w grudniu, a jego cena wynosić będzie 19,99 funtów. Destiny to jeden z najbardziej wyczekiwanych tytułów tego roku. Warto również wspomnieć, że posiadacze konsol Sony, czyli PlayStation 4 oraz PlayStation 3 otrzymają wraz z zakupem Destiny dodatkową zawartość na wyłączność.

Destiny trafi wyłącznie na konsole Sony i Microsoftu, czyli na PlayStation 4, PlayStation 3, Xboksa One oraz na Xboksa 360. Premiera gry zaplanowana jest na 9 września tego roku.

More from Mikołaj Ciesielski

Co zabiera Sony na Tokyo Game Show 2014?

Japońska firma pragnie, aby na tegorocznym Tokyo Games Show to właśnie o...
Read More