gamescom 2014 – udostępniono gameplay z gry Dead Island 2!

Firma Yager Development udostępniła świeże materiały wideo z gry Dead Island 2. Zombies jak zawsze w formie, dostępne na PlayStation 4 oraz Xbox One i komputerach osobistych.

Nad marką Dead Island pracowało polskie studio Techalnd. Gry z tej serii wydano na Xboksa 360, PlayStation 3 oraz PC.
Nad marką Dead Island pracowało polskie studio Techalnd. Gry z tej serii wydano na Xboksa 360, PlayStation 3 oraz PC.

W sieci opublikowano nowe materiały z rozgrywki w Dead Island 2. Jest to pierwszy filmik prezentujący przedstawiający rzeczywiste fragmenty zabawy. Gra pojawi się na komputerach osobistych, PlayStation 4 oraz Xbox One.

Materiał stara się nam uzmysłowić, w jaki sposób przedstawiono zmagania ocalałych z zastępami zombies. Postać sterowana przez gracza korzysta w trakcie walki ze strzelb, siekier, kluczy oraz innych narzędzi nadających się do walki. Akcja gry została umiejscowiona w kolorowej Kalifornii, podczas zabawy gracze trafią do takich miast jak Los Angeles oraz San Francisco. Za grę odpowiada firma Yager Development, która wcześniej zasłynęła ze świetnego Spec Ops: The Line.

Gra jest projektowana również z naciskiem na kooperację między graczami. Gracze będą mogli łączyć się nawet w ośmioosobowe grupki, celem wspólnego stawiania oporu hordom zombies. Chętni będą mogli dołączyć do rozgrywek w dowolnym momencie. Dead Island 2 zapowiada się niezwykle ciekawie, sami sprawdźcie poniższy materiał i oceńcie.

Written By
More from Patryk

E3 2014 – trailer Star Wars: Battlefront robi świetne wrażenie, gra robiona jest z rozmachem

Podczas konferencji firmy Electronic Arts zaprezentowano światu tytuł, na który chyba wszyscy...
Read More