Gamescom 2014 – The Crew pojawi się na Xboksie 360, mamy też nowy zwiastun

Firma Microsoft potwierdziła, że na konsoli Xbox 360 pojawi się również gra The Crew. Wyścigi studia Ivory Tower doczekały się również nowego zwiastuna.

The Crew jest pierwszym, tak dużym projektem samochodowym na konsolach nowej generacji, który kładzie nacisk na zabawę wieloosobową.
The Crew jest pierwszym, tak dużym projektem samochodowym na konsolach nowej generacji, który kładzie nacisk na zabawę wieloosobową.

Ubisoft potwierdza, że gra wyścigowa The Crew, za którą odpowiada firma Ivory Tower, trafi również na konsolę Xbox 360. Wiadomość została uhonorowana nowym zwiastunem gry, który możecie obejrzeć poniżej treści wpisu.

Wydawca na ten moment nie poinformował, dlaczego nie zdecydowano się wypuścić tego wydawnictwa również na innej konsoli siódmej generacji, a więc PlayStation 3. Dziwi również fakt, że autorzy zdecydowali się przenosić grę o typowej charakterystyce technologicznej dla konsol nowej generacji również na Xboksa 360. Miejmy nadzieję, że poziom rozgrywki wyraźnie nie spadnie na poprzedniej konsoli Microsoftu. Cięcia w grafice oraz czasie ładowania się lokacji z pewnością będą dotyczyć właścicieli Xboksów 360. 

Producent potwierdził również kolejną fazę testów The Crew. Już 25 sierpnia rozpocznie się kolejna faza zamkniętych testów wyścigowej gry Ivory Tower. Akcja dostępna będzie tylko i wyłącznie na komputerach klasy PC i potrwa do 29 sierpnia. Pod koniec miesiąca września beta testy odbędą się również na konsolach nowej generacji. Aby wziąć w nich udział możecie wypełnić stosowny formularz na oficjalnej stronie producenta. 

The Crew  to wyścigowa marka, która trafi do oficjalnej sprzedaży już 11 listopada w wersjach na Xbox One, Xboksa 360, PlayStation 4 oraz komputery osobiste.

Written By
More from Patryk

Thief – przegląd zagranicznych ocen gry

Thief trafia dzisiaj na półki sklepowe. Ostatnia gra z tego cyklu wyszła...
Read More