Gamescom 2014 – Świeży trailer z NHL 15

NHL 15 to kolejna odsłona serii gier sportowych o hokeju na lodzie. W najnowszej części cyklu fizyka kolizji ma być bardziej realna, podobnie jak zachowanie krążka. Na trwających targach Gamescom Electronic Arts zaprezentowało świeży trailer tej produkcji, który daję nadzieję na prawdziwie next- genowego hokeja na lodzie.

Za NHL 15 odpowiedzialne jest oczywiści kanadyjskie studio EA Sports.

Na konferencji Electronic Arts znalazło się także miejsce dla gier sportowych, m.in dla NHL 15. Podczas prezentacji tego tytułu twórcy pokazali nam świeży trailer, który daję nadzieję, że najnowsza odsłona wirtualnego hokeja na lodzie będzie prawdziwie next- genową produkcją. Podczas prezentacji tego tytułu twórcy podkreślali, że starali się przebudować każdy element gry, od zawodników po zachowanie krążka i na kibicach skończywszy. Rzućcie okiem na nowy rozdział dla serii NHL.

Warto wspomnieć, że to właśnie oprawa wizualna była dla twórców jednym z najważniejszych elementów. Postanowiono położyć duży nacisk na to co dzieje się na trybunach, a efektem tych starań ma być aż 9000 różnorodnych modeli kibiców, którzy posiadać będą unikalne animacje oraz stroje. Trzeba przyznać, że taka liczba robi wrażenie oraz daję nadzieję, że EA Sports przestało odgrzewać przysłowiowe kotlety i wreszcie wzięło się do roboty.

NHL 15 trafi na PlayStation 4, PlayStation 3, Xboksa One oraz na Xboksa 360. Premiera gry zaplanowana jest w Ameryce Północnej na 9 września tego roku, natomiast nowa odsłona  hokejowej rozrywki do Europy zawita 3 dni później, czyli 12 września.

More from Mikołaj Ciesielski

Hitman GO: Definitive Edition zmierza na PC oraz Playstation 4 i Vita

Płatny zabójca i nietypowa gra logiczna? Połączenie być może nieco zaskakujące, ale...
Read More