Gamescom 2014- Świeży gameplay z Obcy: Izolacja

Za grę Obcy: Izolacja odpowiedzialne jest studio Creative Assembly, natomiast wydawcą tej produkcji jest firma SEGA. Od samego początku twórcy zapowiadają, że klimat będzie w Obcym odgrywał najważniejszą rolę.

Tytuł ten powinien zainteresować fanów survival horrorów. Czy Obcy: Izolacja odniesie sukces na miarę Outlasta?

Najnowsza produkcja studia Creative Assembly jest czymś na co wszyscy fani filmowej serii o Obcym czekali. Oryginalny klimat, klaustrofobiczne, ciasne korytarze statku kosmicznego i ciągły oddech Obcego na plecach. Jednym słowem wszystko co najlepsze z filmowych odsłon w grze wideo. Najnowszy gameplay Obcy: Izolacja mówi jasno, że tytułowego Obcego lepiej unikać niż wdawać się z nim w jakąkolwiek walkę. Rzućcie okiem na poniższy materiał i sami zdecydujcie czy chcecie spotkać tę maszkarę.

Warto podkreślić, że poniższy materiał przedstawia początek gry, także jeśli nie chcecie psuć sobie zabawy to lepiej go nie oglądajcie. Cały zapis rozgrywki komentowany jest Alistaira Hope’a, czyli dyrektora kreatywnego Creative Assembly, który specjalnie dla serwisu IGN opowiada o szczegółach gry Obcy: Izolacja. Trzeba przyznać, że najnowsza gra Creative Assembly ma szansę stać się jednym z najlepszych horrorów ostatnich lat. Z każdym kolejnym materiałem twórcy starają się potwierdzić swoje słowa, w których podkreślali, że to właśnie klimat ma być największą zaletą nowego Obcego. Miejmy nadzieję, że wszystko pójdzie po ich myśli i fani filmowych odsłon będą zadowoleni z tej produkcji.

Obcy: Izolacja zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4, PlayStation 3, Xboksa One oraz na Xboksa 360. Premiera gry zaplanowana jest na 7 października tego roku.

More from Mikołaj Ciesielski

Twórcy Śródziemie: Cień Mordoru udostępnili infografikę zawierającą statystyki z gry

Śródziemie: Cień Mordoru to gra akcji, za którą odpowiedzialne jest studio Monolith...
Read More