Gamescom 2014- Świeży gameplay First Light, czyli dodatku do inFamous: Second Son

Na targach Gamescom w Kolonii zaprezentowany został gameplay pochodzący z inFamous: First Light, czyli samodzielnego dodatku do gry inFamous: Second Sony. Główną bohaterką First Light jest Abigail „Fetch” Walker, którą poznaliśmy podczas przygód Delsina.

Akcja First Light będzie rozgrywać się zimą, dzięki czemu ujrzymy całkiem nowe efekty pogodowe.

Gameplay pochodzi z targów Gamescom, a dokładniej z jednego ze stoisk tam dostępnych, przedstawia tryb Areny. Polega on na eliminowaniu kolejnych fal przeciwników, dzięki czemu możemy zobaczyć jak prezentować się będzie walką, za pomocą wysoko rozwiniętej umiejętności Neonu, jaką dysponuje główna bohaterka pierwszego samodzielnego dodatku do inFamous: Second Son. Nie liczcie na rewolucję, bowiem to tylko DLC opowiadające nową historię, a nie kontynuacja przygód Delsina.

Warto wspomnieć, że twórcy, czyli Sucker Punch poinformowali niedawno, że ukończenie inFamous: First Light zajmie graczom około 5 godzin. Moim zdaniem jest to bardzo dobry wynik, szczególnie biorąc pod uwagę, że jest to tylko DLC. Warto również dodać, że twórcy postarali się, aby neonowe moce Fetch znacząco różniły się od tych, którymi posługiwał się Delsin. Efektem tego jest całkowicie nowe drzewko umiejętności i rodzaje ataków.

inFamous: First Light przedstawia wydarzenia, które miały wpływ na fabułę inFamous: Second Son oraz jednocześnie przedstawia całe uniwersum z nieco innej perspektywy. Premiera dodatku zaplanowana jest na 26 sierpnia tego roku.

[dzięki- DualShockers]

More from Mikołaj Ciesielski

Śródziemie: Cień Mordoru- najważniejsze informacje w jednym miejscu

Śródziemie: Cień Mordoru to gra akcji, za którą odpowiedzialne jest studio Monolith...
Read More