Gamescom 2014- Shadow Realms, czyli nowa gra od BioWare

Shadow Realms to sieciowa gra RPG, za którą odpowiedzialne jest studio BioWare. Gra została po raz pierwszy na trwających targach Gamescom. Jest to pierwsza nowa marka BioWare od czasu wydania gry Dragon Age: Początek.

BioWare ma w swoim dorobku serie Dragon Age, a także doskonałe Mass Effect.

Na swojej dzisiejszej konferencji na Gamescomie firma Electronic Arts zapowiedziała nową grę od studia BioWare. Produkcja nosi tytuł Shadow Realms i zostanie wydana tylko na komputery osobiste. Będzie to action RPG, w którym to świecie współczesność miesza się z fantasy. Shadow Realms trafi wyłącznie na PC, ponieważ twórcy chcą przywrócić klimat starych gier z tego gatunku. Poniżej znajdziecie trailer tego tytułu, a także pierwszy gameplay.

Shadow Realms zapowiada się na całkiem udaną sieciową grę RPG w starym stylu, który na pewno przypadnie do gustu bardziej doświadczonym graczom. Shadow Realms to także ukłon w stronę PC- towych graczy, ponieważ tylko oni będą mogli wypróbować najnowsze dzieło BioWare. Sieciowa rozgrywka oparta będzie na asymetrycznym multiplayerze, a dokładniej 4 na 1. Gdzie jeden z graczy wciela się w Mistrza Podziemi, czwórka ziemskich bohaterów stara się wypełnić misję, w której to przeszkadza im wspomniany Mistrz. Zapowiada się ciekawa produkcja, dla tych, którzy są spragnieni sieciowych RPGów.

Shadow Realms trafi wyłącznie na komputery osobiste. Premiera gry zaplanowana jest na przyszły rok, natomiast już teraz można zgłosić się do zamkniętych testów alfa, na oficjalnej stronie gry.

More from Mikołaj Ciesielski

Nowe screeny z Dragon’s Dogma Online

Capcom raczy nas nowymi screenami z Dragon’s Dogma Online. Trzeba przyznać, że...
Read More