Gamescom 2014 – rzućcie okiem na świeży zwiastun Assassin’s Creed Unity

Assassin’s Creed Unity to kolejna odsłona serii, która opowiada o losach Asasynów. Za markę odpowiedzialna jest firma Ubisoft. Na trwających właśnie targach Gamescom w Kolonii zaprezentowano nowy zwiastun tej produkcji.

Ubisoft to jedna z najbardziej popularnych firm w branży gier wideo.

Co prawda Ubisoft nie zorganizuje na Gamescomie własnej konferencji, ale i tak będzie obecny na targach w Kolonii, a wszystko to za sprawą swoich produkcji. Jedna z nich, a dokładniej Assassin’s Creed Unity otworzyła konferencje Microsoftu, przy pomocy niezwykle klimatycznego zwiastuna, okraszonego wprost fenomenalną muzyką. Wspomniany materiał znajdziecie poniżej.

Z pewnością nie jest to porywający materiał, ale na pewno pobudza apetyt graczy na tę produkcję. Niedawno w sieci pojawiło się sporo informacji na temat Assassin’s Creed Unity, dzięki serwisowi Game Informer. Warto również wspomnieć, że Ubisoft w tym roku wyda dwie części serii Assassin’s Creed. Oprócz wspomnianego Unity, który trafi na komputery osobiste, PlayStation 4 i Xboksa One, na rynku pojawi się Assassin’s Creed Rogue, który skierowany jest do posiadaczy PlayStation 3 oraz Xboksa 360. Również na informacje dotyczące tego tytułu czekają fani serii. Miejmy nadzieję, że na targach w Kolonii miejsca dla tej produkcji nie zabraknie.

Assassin’s Creed Unity zmierza na komputery osobiste oraz na najnowsze konsole Sony i Microsoftu, czyli na PlayStation 4 i Xboksa One. Premiera gry zaplanowana jest na 28 października tego roku.

More from Mikołaj Ciesielski

Drzewko umiejętności Aidena i mapa świata. Kolejne przecieki z Watch Dogs.

Watch Dogs oficjalnie zadebiutuje dokładnie za tydzień. Mimo te w sieci roi...
Read More