Gamescom 2014- Pierwszy gameplay z Dead Island 2

Dead Island 2 to kontynuacja Dead Island oraz Dead Island: Riptide. Tym razem za kolejna odsłonę odpowiedzialne jest Yager Development, a nie jak w przypadku ostatnich części Techland. Na targach Gamescom zaprezentowany został pierwszy gameplay z Dead Island 2.

Wydawcą Dead Island 2 jest firma Deep Silver.

Na ten moment czekali zapewne wszyscy fani gier o zombie. Na targach Gamescom w Kolonii ekipa Yager Development opublikowała pierwszy gameplay z Dead Island 2, specjalnie dla serwisu IGN. Nie trudno się domyślić, że pierwszy materiał prezentujący rozgrywkę skupia się na skutecznym zwalczaniu kolejnych żywych trupów.Także jeśli macie ochotę zobaczyć jak nieumarli trafiają do piachu to rzućcie okiem.

Dead Island 2 stanowi rozwinięcie rozwiązań, które znane są z poprzednich odsłon.Na pewno ważnym aspektem dla najnowszej produkcji studia Yager Development jest tryb multiplayer, który pozwala na współpracę ośmiu graczom jednocześnie. Co ciekawe tylko od samych graczy zależy, czy będą ze sobą współpracować, czy też staną po przeciwnych stronach barykady.

Dead Island 2 trafi na komputery osobiste oraz na najnowsze konsole Sony i Microsoftu, czyli na PlayStation 4 oraz na Xboksa One. Premiera gry zaplanowana jest na przyszły rok.

More from Mikołaj Ciesielski

Jak prezentuje się Daenerys Targaryen w Dragon Age: Inkwizycja?

Dragon Age: Inkwizycja to kolejna odsłona popularnej serii gier cRPG, za którą...
Read More