Gamescom 2014- Nowy materiał z Forzy Horizon 2

Forza Horizon 2 podobnie jak poprzednia część zaoferuje graczom pełną swobodę w zwiedzaniu świata, a także setki znanych marek i modeli samochodów, które odwzorowane będą z dbałością nawet o najmniejszy detal. Na trwających targach Gamescom twórcy przybliżyli wygląd trybu wieloosobowego.

Forza to bardzo ważna seria dla Microsoftu. Nic więc dziwnego, że kolejne jej części będą pokazywać się na Xboksie One.

Podczas konferencji Microsoftu na Gamescomie nie mogło zabraknąć miejsca dla sztandarowej serii gier wyścigowych giganta z Redmond. Mowa tu oczywiście o serii Forza, a dokładniej o Forzie Horizon 2. Co prawda tytuł ten prezentowany był już na E3, gdzie poświęcono mu sporo czasu, ale nikt w Los Angeles nie mówił o aspekcie społecznościowym. Jednakże luka ta została zapełniona w Kolonii i na poniższym materiale twórcy przybliżają jak wyglądać będzie tryb wieloosobowy w Forzie Horizon 2.

Wygląda na to, że twórcy Forzy Horizon 2 postanowili odpowiedzieć na to, co prezentowali twórcy DriveClub, ponieważ także oni kilkukrotnie podkreślali, że w ich produkcji społeczność będzie odgrywać dużą rolę. Ponadto przy okazji na poniższy materiale możemy po raz kolejny podziwiać Forze Horizon 2 i trzeba przyznać, że pod względem graficznym tytuł ten prezentuje się naprawdę dobrze.

Forza Horizon 2 zmierza na Xboksa One oraz na Xboksa 360. Warto jednak wspomnieć, że obie wersje będą się od siebie różnić, ponieważ opracowywane są przez różne studia. Premiera gry zaplanowana jest na 30 września w Ameryce Północnej, natomiast do Europy gra trafi 3 października.

More from Mikołaj Ciesielski

Nowy zwiastun Awakening, dodatku do Call of Duty: Black Ops III to również powrót Wyręczyciela

Już za kilka dni Call of Duty: Black Ops 3 zostanie wzbogacone...
Read More