Gamescom 2014- Niemal 24 minutowy gameplay z Until Dawn

Until Dawn jest przygodową grą utrzymaną w konwencji horroru. Za tytuł ten odpowiedzialne jest Supermassive Games, gra trafi wyłącznie na najnowszą konsolę Sony, czyli na PlayStation 4. Do sieci trafił dość spory kawałek rozgrywki z tej produkcji.

Fabuła Until Dawn oparta jest na schematach hollywodzkich horrorów klasy B.

Jeśli z niecierpliwością wyczekujecie premiery Until Dawn, to mamy dla Was bardzo miłą niespodziankę. Dzięki serwisowi IGN do sieci trafił niemal 24 minutowy zapis rozgrywki pochodzący z najnowszej produkcji studia Supermassive Games. Niestety poniższy materiał nie jest najwyższej jakości, jednakże pozwala rzucić okiem jak jeden z najbardziej obiecujących tytułów ekskluzywnych dla PlayStation 4 prezentuje się w akcji. Rzućcie okiem i dajcie znać czy się Wam podoba.

Warto wspomnieć, że pierwotnie Until Dawn miało trafić na PlayStation 3 i wykorzystywać możliwości PlayStation Move. Jednakże twórcy zdecydowali na przeniesienie swojej gry na najnowszą konsolę Sony, czyli na PlayStation 4. Until Dawn opowie historię grupki znajomych, którzy przyjechali w odcięte od świata miejsce znajdujące się w górach, a wszystko to podczas rocznicy zniknięcia ich przyjaciółki. Gra ma wystarczyć na 9 godzin, a dostępnych mają być “setki zakończeń”, którymi chwalą się twórcy.

Until Dawn zmierza na PlayStation 4. Premiera najnowszej produkcji Supermassive Games zaplanowana jest na 2015 rok.

More from Mikołaj Ciesielski

Konferencja Microsoftu na E3 ma zawierać najlepszy zestaw gier w historii.

Na tegoroczne targi do Los Angeles firma Microsoft zamierza przywieźć najciekawszy zestaw...
Read More