Gamescom 2014 – najlepsze trailery gier

Przedstawiamy nasze zestawienie najlepszych gier i ich trailerów, które zostały zaprezentowane podczas tegorocznych targów gamescom 2014 w Kolonii.

Gamescom rokrocznie zrzesza kolejne tysiące dziesiątki tysięcy graczy i dziennikarzy z całego świata.
Gamescom rokrocznie zrzesza kolejne tysiące dziesiątki tysięcy graczy i dziennikarzy z całego świata.

Tegoroczna edycja targów gamescom za naszą zachodnią granicą jest już za nami. W napływie informacji wiele ciekawych trailerów mogło nam umknąć. Zdecydowaliśmy się opublikować zestawienie, w naszej opinii, najlepszych i najciekawszych zwiastunów gier z Kolonii. 

Gamescom z roku na rok rośnie w siłę i pojawiają się tam producenci w coraz większej liczbie. Jeszcze przed oficjalnym otarciem targów mogliśmy uczestniczyć, za pośrednictwem transmisji internetowych, w konferencjach takich firm jak Sony, Microsoft, Electronic Arts, czy też spotkaniu z producentem gry Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, Hideo Kojimą. W trakcie wystąpień wielkich koncernów dowiedzieliśmy się między innymi o czasowej ekskluzywności Rise of the Tomb Raider dla Microsoftu. Niemniej sensacyjną wiadomością okazał się powrót marki Silent Hills, za którą teraz odpowiadać będzie Hideo Kojima oraz Guillermo del Toro. To jednak tylko wisienki na bogatym torcie tegorocznych targów gamescom.

Poniżej prezentujemy zestawienie dziesięciu trailerów, kolejność losowa, które w naszej opinii zasługują na Waszą uwagę. Na poniższe gry będziemy oczekiwać w najbliższym okresie, warto więc rzucić okiem na ich najnowsze zwiastuny.

PROJECT C.A.R.S.

DRIVECLUB

ASSASSIN’S CREED: UNITY

DESTINY

SHADOW OF MORDOR

DRAGON AGE III: INKWIZYCJA

FAR CRY 4

METAL GEAR SOLID V: THE PHANTOM PAIN

BLOODBORNE

WIEDŹMIN 3: DZIKI GON

RISE OF THE TOMB RAIDER


QUANTUM BREAK

HELLBLADE

FIFA 15

Written By
More from Patryk

Gra Wiedźmin 3: Dziki Gon ukończona i niebawem trafi do tłoczni

Firma CD Projekt RED pragnie poinformować, że proces produkcji gry Wiedźmin 3:...
Read More
  • aleks

    Zabrakło bardzo The Division! Poza tym – same kosiory!