Gamescom 2014 – kampania fabularna Call of Duty: Advanced Warfare

Podczas konferencji firmy Microsoft na targach gamescom 2014 zaprezentowano fragmenty kampanii fabularnej gry Call of Duty: Advanced Warfare.

Call of Duty: Advanced Warfare to kolejna odsłona bardzo popularnej serii strzelanin. Tym razem w klimatach science fiction.
Call of Duty: Advanced Warfare to kolejna odsłona bardzo popularnej serii strzelanin. Tym razem w klimatach science fiction.

Firma Activision opublikowała nowy, bardzo ciekawy fragment kampanii fabularnej Call of Duty: Advanced Warfare. Tytuł pojawił się w trakcie konferencji koncernu Microsoft na targach gamescom 2014.

Akcja filmiku rozgrywa się na terenie legendarnego mostu Golden Gate w San Francisco. Podczas materiału towarzyszymy głównemu bohaterowi, który pędzi za kierownicą pojazdu po wspomnianym moście. Oczywiście dochodzi do ostrej strzelaniny, poprzez którą most finalnie zapada się pod nogami naszych bohaterów. Żołnierze niedalekiej przyszłości muszą walczyć nie tylko z innymi funkcjonariuszami, ale również nowoczesnymi, bojowymi dronami, które to doprowadzają do zapadnięcia się Golden Gate. Główny bohater oprócz wysokich skoków może również wyrywać drzwi z samochodów, celem osłaniania się nimi przed ostrzałem wrogów. 

Call of Duty: Advanced Warfare to kolejna część serii pierwszoosobowych strzelanin. Gra zadebiutuje już 4 listopada tego roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xboksie One, PlayStation 3 oraz na Xboksie 360. Koncern Microsoft poinformował, że dzień wcześniej do sklepów trafi specjalny zestaw gry wraz z konsolą Xbox One dla zainteresowanych. 

Written By
More from Patryk

Wygląda na to, że Sony i PlayStation absolutnie dominują na rynku

Jim Ryan, przedstawiciel Sony w Europie, jest przekonany o sile rynkowej PlayStation...
Read More