Gamescom 2014- Jest pierwszy gameplay z Quantum Break

Quantum Break jest widowiskową grą akcji, za którą odpowiedzialne jest fińskie studio Remedy Entertainment. Inspiracją do stworzenia Quantum Break były współczesne teorie fizyki związane z podróżami w czasie.

Quantum Break trafi wyłącznie na Xboksa One.

Od samego początku było wiadomo, że na konferencji Microsoftu po prostu nie może zabraknąć Quantum Break. Zgodnie z oczekiwaniami tytuł ten pojawił się na scenie i to nie z byle czym, ale z nieco ponad ośmioma minutami gameplayu! Na ten moment czekali chyba wszyscy posiadacze Xboksa One, ponieważ Quantum Break ma być jednym z najlepszych tytułów ekskluzywnych na najnowszą konsolę Microsoftu.

Niemal cały gameplay skoncentrowany jest na walce z oponentami i pokazaniu w jaki sposób podczas potyczek można wykorzystać możliwość manipulowania czasem. Trzeba przyznać, że Quantum Break zgodnie z zapowiedziami jest widowiskowy. Warto również zwrócić uwagę na fenomenalną grafikę, a także na udźwiękowienie gry. Po takim pokazie naprawdę można mieć nadzieję, że Quantum Break będzie dobrą grą akcji, w której wykorzystany zostanie bardzo ciekawy motyw, jakim jest władza nad czasem. Miejmy nadzieję, że twórcy nie zmarnują potencjału tej produkcji oraz, że już niedługo zaprezentowane zostaną kolejne fragmenty z rozgrywki.

Quantum Break to tytuł ekskluzywny dla najnowszej konsoli Microsoftu, czyli dla Xboksa One. Najnowsza produkcja Remedy Entertainment nie ma jeszcze dokładnej daty premiery, wiadomo jedynie, że Quantum Break pojawi się na rynku w 2015 roku.

More from Mikołaj Ciesielski

Nowe informacje na temat Far Cry’a 4!

Far Cry 4 to jak sama nazwa wskazuje czwarta odsłona cyklu strzelanin z...
Read More