Gamescom 2014- 12 minut z kampanii Battlefield Hardline

Battlefield Hardline będzie różnić się od pozostałych części cyklu, ponieważ skupia się na walce oddziałów specjalnych policji z organizacją przestępczą. Na trwających targach Gamescom zaprezentowano dość spory kawałek gameplayu pochodzący z głównej kampanii.

Battlefield Hardline to tytuł, za który odpowiedzialna jest firma Visceral Games.

Na konferencji firmy Microsoftu podczas targów gamescom 2014 nie mogło zabraknąć Battlefield Hardline, za którego odpowiedzialne jest Visceral Games, a nie jak w przypadku ostatnich części DICE. Steve Papoutsis, który opowiadał o najnowszej odsłonie serii Battlefield podkreślił, że to co mogliśmy zobaczyć podczas beta testów to dopiero początek przyjemności, która płynie z tej produkcji, ponieważ w Battlefield Hardline kampania dla jednego gracza ma być istotnym elementem. Z okazji tak szumnej zapowiedzi trybu fabularnego twórcy zaprezentowali nam 12 minut rozgrywki pochodzącej z kampanii dla jednego gracza.

Trzeba przyznać, że poniższy materiał zwiastuje naprawdę porządną historię, przy której niejeden samotny gracz będzie się dobrze bawił. Oczywiście pod warunkiem, że cała reszta kampanii będzie stała na tym samym poziomie. Twórcy nie mogli oczywiście pominąć trybu wieloosobowego i postanowili przedstawić, niestety nie w formie materiału wideo, dwa nowe tryby rozgrywki sieciowej.

  • przestępcy uciekają samochodem, a zadaniem specjalnych oddziałów policji jest ściganie opryszków
  • tryb dla sieciowych zmagań. Zakładnicy są przetrzymywani przez przestępców. Policja ratuje zakładników, a zadaniem rabusiów jest przetrzymywanie zakładników oraz wybicie oddziałów specjalnych.

Batllefield Hardline zadebiutuje w 2015 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, PlayStation 3, Xboksie One oraz Xboksie 360.

More from Mikołaj Ciesielski

Batgirl: A Matter of Family- kilkanaście minut rozgrywki z dodatku do Batman: Arkham Knight

Fabularne DLC do gry Batman: Arkham Knight trafiło już do rąk posiadaczy...
Read More