Games with Gold – Sid Meier’s Civilization Revolution w marcu

Microsoft ogłosił oficjalną ofertę Games with Gold na miesiąc marzec. Jeżeli jesteście fanem gier strategicznych, to poznajcie Sid Meier’s Civilization Revolution, które już niebawem będzie dostępne dla subskrybentów Xbox Live Gold.

XboxLIVE_2013_horizontal_rgb

Firma Microsoft oficjalnie ogłosiła ofertę Games with Gold, która obowiązywać będzie w marcu. Już niebawem zostanie udostępniona gra Sid Meier’s Civilization Revolution, którą można będzie pobrać za pośrednictwem oficjalnej strony Games with Gold lub bezpośrednio ze sklepu Xbox Games na konsoli Xbox 360. Tytuł będzie dostępny dla użytkowników Xbox Live Gold od 1 do 15 marca. Natomiast w drugiej połowie miesiąca, pomiędzy 16 a 31 marca, w ramach oferty Games with Gold gracze otrzymają grę Dungeon Defenders.

Czym jest znana komputerowym graczom ”cywilizacja”? Podobnie jak w przypadku poprzednich odsłon Civilization, mamy do czynienia z klasyczną turową strategią, w której szczególny nacisk położony został na ukazanie rozwoju poszczególnych cywilizacji na przestrzeli wielu lat. Mamy tutaj do czynienia z ciekawą grą strategiczną, w której nasze decyzje bezpośrednio wpłyną na zamożność naszej krainy. Przed rozpoczęciem zabawy wybieramy jedną z wielu nacji/krajów, które poprowadzimy do sukcesji na arenie międzynarodowej. W trakcie rozgrywki oczywiście należy dbać o regularny rozwój technologiczny, dzięki któremu można odblokować nowe ustroje, budynki, cuda świata, czy wreszcie jednostki.

Na konsolach jest mała ilość ciekawych gier strategicznych, a Sid Meier’s Civilization Revolution jest jednym z lepszych tytułów z tego gatunku. To jak, zadowoleni z oferty Redmond na marzec?

Written By
More from Patryk

Powstanie film o grach z serii Shenmue

Pewnie nie wielu z Was wie, czym tak naprawdę jest marka Shenmue....
Read More