Games with Gold – oferta styczeń 2015

W sieci pojawiły się informacje na temat styczniowej oferty darmowych gier oferowanych w programie Games with Gold. Gracze z pewnością ucieszą się z gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów.

Oferta Xbox Live Gold jest płatnym abonamentem, który uprawnia graczy do korzystania z darmowej biblioteki gier. Rozmawiamy tutaj o Games with Gold.
Oferta Xbox Live Gold jest płatnym abonamentem, który uprawnia graczy do korzystania z darmowej biblioteki gier. Rozmawiamy tutaj o Games with Gold.

Styczeń zapowiada się wyśmienitym miesiącem dla Games with Gold, czyli comiesięcznej oferty darmowych gier dla właścicieli konsol Xbox (abonentów Xbox Live Gold). Microsoft zdecydowali wprowadzić do obiegu takie superprodukcje jak chociażby Wiedźmin 2: Zabójcy Królów, który dostępny będzie na Xboksie 360.

Oferta Games with Gold na miesiąc styczeń:

  • Xbox 360 – MX vs. ATV: Alive (1-15 stycznia)
  • Xbox 360 – Wiedźmin 2: Zabójcy Królów (15 – 31 stycznia)
  • Xbox One – Dark Dreams Don’t Die (1 – 31 stycznia)

Oferta jest szczególnie interesująca ze względu na grę polskiego studia CD Projekt RED. Na kilka miesięcy przed premierą superprodukcji Wiedźmin 3: Dziki Gon firma Microsoft daje, niejako bez dodatkowych opłat, przypomnieć sobie i przyswoić drugą odsłonę cyklu. Dlaczego więc nie spróbować?

Oczywiście dostęp do gier otrzymają tylko i wyłącznie abonenci Xbox Live Gold. Dostęp do usługi możecie otrzymać poprzez karty zdrapki, lub też cyfrowe wykupienie abonamentu (karta kredytowa).

Written By
More from Patryk

Przygodówka Face Noir już dostępna w sprzedaży

Sympatycy przygodówek point & click powinni zainteresować się premierą Face Noir, gry...
Read More