Games with Gold – oferta październik 2014

Microsoft wystosował ofertę Games with Gold na miesiąc październik. Właściciele Xboksów 360 mogą liczyć na świetne gry, w tym Darksiders 2.

Xbox One trafiło na rynek w zeszłym roku. Konsola posiada również sensor Kinect 2.0.
Xbox One trafiło na rynek w zeszłym roku. Konsola posiada również sensor Kinect 2.0.

Zbliża się miesiąc październik, toteż firma Microsoft postanowiła podzielić się z graczami informacjami na temat oferty gier z programu Games with Gold. Właściciele Xboksa 360 mogą spodziewać się dwóch gier. Pierwszą z nich będzie Battlefield: Bad Company 2, która udostępniona zostanie w dniach od 1 do 15 października. Drugi tytuł jest niemniej interesujący, bowiem Microsoft postanowił udostępnić nam świetne Darksiders 2 w dniach od 16 października do końca miesiąca.

Świeżo upieczeni właściciele Xbox One również nie powinni narzekać, bowiem Redmond przygotowało dla nich niezależną produkcję Chariot. Tytuł jest niezwykle kolorowy i barwny, koncentruje się na kooperacji oraz zręczności. Tytuł w tym samym okresie debiutuje oficjalnie na konsoli Microsoftu. Już 22 listopada pojawi się również na PlayStation 4 oraz komputerach klasy PC.

Oczywiście dostęp do gier otrzymają tylko i wyłącznie abonenci Xbox Live Gold. Dostęp do usługi możecie otrzymać poprzez karty zdrapki, lub też cyfrowe wykupienie abonamentu (karta kredytowa).

[dzięki – http://www.videogamer.com/xbox360/bad_company_2/news/xbox_games_with_gold_october_line-up_includes_chariot_battlefield_bad_company_2_and_darksiders_2_2.html]

Written By
More from Patryk

Wiedźmin 3: Dziki Gon wystarczy na 200 godzin grania?

Przedstawiciel CD Projekt RED zapowiedział, że ukończenie gry Wiedźmin 3: Dziki Gon...
Read More