Games with Gold – oferta na wrzesień 2014

W sieci udostępniono oficjalną rozpiskę Games with Gold na miesiąc wrzesień. Wygląda na to, że sympatycy marki Halo powinni być zadowoleni.

Halo Reach to odsłona popularnej marki Halo, która stawia na rozgrywki wieloosobowe.
Halo Reach to odsłona popularnej marki Halo, która stawia na rozgrywki wieloosobowe.

Dopiero co poznaliśmy oficjalną ofertę PlayStation Plus na miesiąc wrzesień, a tutaj koncern Microsoft wystosował własną kontrofertę dla graczy. W przyszłym miesiącu z pewnością warto się zainteresować usługą Games with Gold, ponieważ kierownictwo z Redmond udostępnia tam bardzo ciekawą ofertę gier dla swoich klientów.

Właściciele Xboksa 360 od pierwszego września mogą liczyć na zręcznościowe Monaco: What’s Yours is Mine. To jednak tylko początek ciekawej oferty, ponieważ w drugiej części miesiąca otrzymacie dostęp do Halo Reach. Dla grających na Xbox One przygotowano tylko jeden nowy tytuł, jest nim Super Time Force. Poniżej prezentujemy pełną listę Games with Gold na wrzesień.

Xbox One
  • Super TIME Force 
  • Crimson Dragon (gra z sierpnia)
Xbox 360
  • Monaco: What’s Yours is Mine (od 1 do 15 września)
  • Halo: Reach (od 16 do 30 września)

Pamiętajcie jednak, że aby korzystać z darmowych gier musicie posiadać aktualną subskrypcję Xbox Live Gold. Członkostwo w Xbox Live oferuje również możliwość gry sieciowej ze znajomymi z całego świata. Xbox Live to największa społeczność graczy na świecie, skupiająca ponad 46 milionów użytkowników w 41 krajach.

Written By
More from Patryk

Half-Life 2 od Valve ma już jedenaście lat

Kultowe gry wideo cechują się tym, że żyją i trwają w pamięci...
Read More