Games with Gold – oferta na maj 2014

W majowej ofercie Games with Gold gracze otrzymają Saints Row The Third oraz grę niezależną Dust: An Elisian Tail. Microsoft wymaga aktywnego abonamentu Xbox Live Gold, aby móc korzystać z comiesięcznej oferty gier za darmo.

Oferta Xbox Live Gold jest płatnym abonamentem, który uprawnia graczy do korzystania z darmowej biblioteki gier. Rozmawiamy tutaj o Games with Gold.
Oferta Xbox Live Gold jest płatnym abonamentem, który uprawnia graczy do korzystania z darmowej biblioteki gier. Rozmawiamy tutaj o Games with Gold.

Nie tak dawno poznaliśmy majową ofertę Sony dotyczącą PlayStation Plus, a dziś firma Microsoft wychodzi do graczy z kontrofertą. Games with Gold w miesiącu maju jest całkiem pozytywne. Gracze dostaną kolejne dwie gry za darmo, jeżeli tylko jesteście abonentami Xbox Live Gold. Na jakie gry możecie liczyć?

Z początkiem maja, w Games with Gold udostępniona zostanie gra Dust: An Elysian Tail, którą można będzie pobrać za pośrednictwem strony oficjalnej lub bezpośrednio ze sklepu Xbox Games na konsoli Xbox 360. Tytuł będzie dostępny dla użytkowników Xbox Live Gold od 1 do 16 maja. Natomiast w drugiej połowie miesiąca, pomiędzy 16 a 31 maja, w ramach oferty Games with Gold gracze otrzymają bez dodatkowych opłat grę Saints Row: The Third. Jesteście zainteresowani?

Written By
More from Patryk

Rise of the Tomb Raider – gameplay oraz fotki z gry na Xboksa 360

W sieci pojawił się kolejny gameplay z gry Rise of the Tomb...
Read More