Games with Gold – oferta listopad 2014

Microsoft Polska podzielił się z nami informacjami na temat listopadowej oferty Games with Gold, która odda w ręce graczy między innymi grę Red Faction: Guerilla.

Oferta Xbox Live Gold jest płatnym abonamentem, który uprawnia graczy do korzystania z darmowej biblioteki gier. Rozmawiamy tutaj o Games with Gold.
Oferta Xbox Live Gold jest płatnym abonamentem, który uprawnia graczy do korzystania z darmowej biblioteki gier. Rozmawiamy tutaj o Games with Gold.

W sieci pojawiła się oficjalna rozpiska Games with Gold na miesiąc listopad. Firma Microsoft przygotowała dla graczy kilka ciekawych ofert, głównie ze wskazaniem na Xboksa 360, który otrzyma porządne Red Faction: Guerilla.

Z początkiem listopada, posiadacze konsol Xbox 360 otrzymają grę Viva Pinata: Trouble in Paradise, którą można będzie pobrać bezpośrednio ze sklepu Xbox Games na konsoli Xbox 360. Natomiast w drugiej połowie miesiąca, w ramach oferty Games with Gold gracze otrzymają bez dodatkowych opłat grę Red Faction: Guerilla.

Warto wspomnieć również o posiadaczach konsoli Xbox One, bowiem będą mogli przez cały miesiąc bezpłatnie korzystać z premierowej gry Volgarr The Viking, wydanej w ramach programu dla twórców niezależnych ID@Xbox oraz kontynuować zabawę z grą Chariot.

Rozpiska Games with Gold na listopad 2014:

  • Xbox One: Volgarr the Viking
  • Xbox 360: Viva Pinata: Trouble in Paradise (1-15 listopada)
  • Xbox 360: Red Faction: Guerilla (16 – 30 listopada)

[informacja prasowa]

Written By
More from Patryk

Grand Theft Auto 2 w prawdziwym świecie? To możliwe!

Twórczość i fantazja graczy nie zna granic. Fani marki Grand Theft Auto...
Read More