Games with Gold – oferta grudzień 2014

Firma Microsoft ujawniła informacje dotyczące grudniowej oferty Games with Gold. Gracze otrzymają ciekawe tytuły na Xbox One oraz Xboksa 360.

Oferta Xbox Live Gold jest płatnym abonamentem, który uprawnia graczy do korzystania z darmowej biblioteki gier. Rozmawiamy tutaj o Games with Gold.
Oferta Xbox Live Gold jest płatnym abonamentem, który uprawnia graczy do korzystania z darmowej biblioteki gier. Rozmawiamy tutaj o Games with Gold.

W sieci pojawiły się oficjalne informacje na temat rozpiski grudniowej Games with Gold. Informacje potwierdzają, że gracze otrzymają dwa tytuły na Xboksa 360 oraz dwa na Xbox One.

Z początkiem grudnia, posiadacze konsol Xbox 360 otrzymają grę The Raven – Legacy of a Master Thief. Tytuł będzie dostępny dla użytkowników Xbox Live Gold od 1 do 15 grudnia. Natomiast w drugiej połowie miesiąca, pomiędzy 16 a 31, w ramach oferty otrzymacie wyśmienite SSX, które zabierze Was na stoki. Jeżeli mowa o Xbox One, to gracze będą mogli przez cały miesiąc bezpłatnie korzystać z premierowej gry Worms Battlegrounds oraz kontynuować zabawę z grą Volgarr The Viking.

Następujące gry wchodzą w skład grudniowej oferty Games with Gold:
  • The Raven – Legacy of a Master Thief – Xbox 360
  • SSX – Xbox 360
  • Worms Battlegrounds – Xbox One
  • Volgarr The Viking – Xbox One

[informacja prasowa]

Written By
More from Patryk

W pełni funkcjonalna, przenośna wersja Football Manager Classic już w sprzedaży!

FOOTBALL MANAGER CLASSIC 2014 TO GRA PIŁKARSKA, KTÓRA ZOSTANIE WYDANA PRZEZ FIRMĘ...
Read More