Games with Gold – od dziś możecie pobierać gry Crysis 3 oraz Tomb Raider

Już możecie pobierać darmowe gry w ramach oferty Games with Gold. Microsoft udostępnił Tomb Raidera na Xbox One i znakomite Crysis 3 na Xboksa 360.

Projekt Konsola przypomina, że od dzisiaj możecie pobierać darmowe gry w ramach oferty Games with Gold z wrześniowej oferty. Szczególnie interesująco zapowiada się znakomite Tomb Raider: Definitive Edition na Xbox One, które będziecie mogli pobierać do 15 października. Co więcej, do końca tego miesiąca gracze będą mogli pobrać z Xbox Live Store również grę The Deer God, jednakowoż  How to Survive: Storm Warning Edition przestanie być już dostępne bezpłatnie.

Xbox One

  • The Deer God
  • Tomb Raider: Definitive Edition

Xbox 360

  • Battlestations Pacific
  • Crysis 3

Z kolei już od dziś do końca tego miesiąca gracze będą upoważnieni do pobierania gry Crysis 3 na Xboksa 360 bez dodatkowych opłat w ramach Games with Gold. Jest to jedna z najładniejszych, wiele osób powiedziałaby, że nawet najładniejsza gra na poprzedniej generacji konsol. Strzelanina od studia Crytek jest wyjątkowa i rozbudowana, a ponadto posiada również ciekawy tryb wieloosobowy. Crysis 3 na Xboksie 360 zebrał średnią ocen na poziomie 76 punktów.

Warto zatem zainteresować się najnowszymi grami dostępnymi w Games with Gold. Trzeba przyznać, że oferta Microsoftu coraz bardziej ”odjeżdża” ofercie PlayStation Plus. Gigant z Redmond oferuje lepsze gry i to ”na stałe”. Jesteście zainteresowani którymś z tych tytułów, czy już je ograliście?

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=cM03TEakgcg” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=2F3_JMYNB6A” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”55f2c6668f1e968801f1dc61″]

Written By
More from Patryk

Battlefield: Hardline – oficjalny zwiastun gry trafił do sieci

W sieci pojawiły się gorące materiały dla wszystkich tych, którzy czekają na...
Read More