Games with Gold – Hitman: Absolution w kwietniowej ofercie!

Microsoft pierwszy raz od dłuższego czasu wrzuci do swojej oferty Games with Gold grę z najwyższej półki. W kwietniu subskrybenci złotego abonamentu będą mogli pobrać grę Hitman: Absolution.

Hitman-banner-3

Największą bolączką oferty Microsoftu, a więc programu Games with Gold, jest dość stara biblioteka gier. Od kilku miesięcy Redmond karmi nasz starszymi tytułami, z tą jednak różnicą, iż w odróżnieniu od konkurencyjnego PlayStation Plus otrzymujemy je na własność. Kwiecień będzie jednak bogatym miesiącem dla właścicieli Xboksów 360 i jednocześnie subskrybentów abonamentu Gold. Micorosft wystosował bardzo ciekawą ofertę, w której otrzymacie topową produkcję akcji z elementami skradanki. Mowa tutaj o Hitman: Absolution, za które odpowiedzialne jest znane i cenione w branży, duńskie studio IO Interactive. Tytuł można będzie pobierać już od dnia jutrzejszego, druga gra nie została jeszcze oficjalnie zapowiedziana. Czy jest szansa na więcej niespodzianek z obozu Redomond?

Jest to piąta odsłona historii o przygodach płatnego zabójcy, czyli Agenta 47. Tym razem zostaje on zdradzony przez swoich byłych pracodawców i wrzucony w samo centrum niebezpiecznego spisku. IO Interactive zaprojektowało grę z największym rozmachem w swojej historii. Tytuł, podobnie do swoich poprzedników, prezentuje gatunek gier akcji z naciskiem na elementy skradankowe. Gra skutecznie zachęca graczy do eksploracji okolicy, przeszukiwania pobliskich zakamarków i szukania alternatywnej drogi do osiągnięcia założonego celu. Rozgrzeszenie cechuje świetny poziom trudności, w pełni manualny, co wpływa na odpowiednie dopasowanie rozgrywki do potencjalnego gracza. Rozgrywkę urozmaicają liczne rozmowy z napotkanymi osobami, które dokładają swoją cegiełkę do ogólnej prezentacji scenariusza. Jest to absolutnie najlepsza część serii, która zabierze nas w mnóstwo zróżnicowanych miejscówek i prezentuje wysoki poziom wykonania. 

Written By
More from Patryk

Fallout 4 ma być niezwykle ”filmową” grą ze świetnym scenariuszem

Przygotujcie się na filmowe doświadczenia w grze Fallout 4 od Bethesdy. Gra...
Read More