Games with Gold – Hitman Absolution w kwietniowej ofercie

Firma Microsoft potwierdziła kwietniową ofertę Games with Gold dla konsoli Xbox 360. Subskrybenci złotego abonamentu będą mogli pobrać gry Hitman: Rozgrzeszenie i Deadlight. 

Xbox360_2013_horizontal_rgb

 

Potwierdziły się wcześniejsze plotki na temat kwietniowej oferty Games with Gold. Firma Microsoft powoli nadgania dystans do konkurencyjnego PlayStation Plus, toteż w tym miesiącu dostępne będą dwa, bardzo ciekawe tytuły. Z początkiem kwietnia, w Games with Gold udostępniona zostanie gra Hitman: Rozgrzeszenie, którą można będzie pobrać za pośrednictwem oficjalnej strony Xbox  lub bezpośrednio ze sklepu Xbox Games na konsoli Xbox 360. Tytuł będzie dostępny dla użytkowników Xbox Live Gold od 1 do 16 kwietnia. Natomiast w drugiej połowie miesiąca, pomiędzy 16 a 30 kwietnia, w ramach oferty Games with Gold gracze otrzymają bez dodatkowych opłat grę Deadlight.

Za historię Agenta 47 odpowiada zespół z Danii, IO Interactive. Jest to piąta odsłona serii o przygodach płatnego zabójcy. Tym razem jednak zostaje on zdradzony przez swoich byłych pracodawców i wrzucony centrum niebezpiecznego spisku. IO Interactive zaprojektowało grę z największym rozmachem w swojej historii. Tytuł, podobnie do swoich poprzedników, prezentuje gatunek gier akcji z naciskiem na elementy skradankowe. Drugi tytuł oferowany przez firmę Microsoft to Deadlight. W tym przypadku mamy do czynienia z klimatyczną platformówką z segmentu gier Arcade. Za ten tytuł odpowiada studio Tequila Works. Bohaterem gry jest Randall, który to przemierza zachodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych i zmaga się z ludźmi zarażonymi tajemniczą chorobą. Gra jest oparta o zagadki logiczne i elementy czysto platformowe.

Gry będą dostępne tylko i wyłącznie dla subskrybentów Xbox Live Gold. Warto się zainteresować tym rozwiązaniem, ponieważ gry na stałe zostaną przypisane do naszego konta, a możliwość rozgrywki nie po skończeniu się subskrypcji. Poniżej zwiastuny obu gier, zainteresowani?

Written By
More from Patryk

Beta testy Destiny dostępne dla wszystkich!

Firma Bungie zdecydowała się udostępnić testową wersję Destiny dla wszystkich chętnych korzystających...
Read More