Games with Gold – Hitman Absolution w kwietniowej ofercie

Firma Microsoft potwierdziła kwietniową ofertę Games with Gold dla konsoli Xbox 360. Subskrybenci złotego abonamentu będą mogli pobrać gry Hitman: Rozgrzeszenie i Deadlight. 

Xbox360_2013_horizontal_rgb

 

Potwierdziły się wcześniejsze plotki na temat kwietniowej oferty Games with Gold. Firma Microsoft powoli nadgania dystans do konkurencyjnego PlayStation Plus, toteż w tym miesiącu dostępne będą dwa, bardzo ciekawe tytuły. Z początkiem kwietnia, w Games with Gold udostępniona zostanie gra Hitman: Rozgrzeszenie, którą można będzie pobrać za pośrednictwem oficjalnej strony Xbox  lub bezpośrednio ze sklepu Xbox Games na konsoli Xbox 360. Tytuł będzie dostępny dla użytkowników Xbox Live Gold od 1 do 16 kwietnia. Natomiast w drugiej połowie miesiąca, pomiędzy 16 a 30 kwietnia, w ramach oferty Games with Gold gracze otrzymają bez dodatkowych opłat grę Deadlight.

Za historię Agenta 47 odpowiada zespół z Danii, IO Interactive. Jest to piąta odsłona serii o przygodach płatnego zabójcy. Tym razem jednak zostaje on zdradzony przez swoich byłych pracodawców i wrzucony centrum niebezpiecznego spisku. IO Interactive zaprojektowało grę z największym rozmachem w swojej historii. Tytuł, podobnie do swoich poprzedników, prezentuje gatunek gier akcji z naciskiem na elementy skradankowe. Drugi tytuł oferowany przez firmę Microsoft to Deadlight. W tym przypadku mamy do czynienia z klimatyczną platformówką z segmentu gier Arcade. Za ten tytuł odpowiada studio Tequila Works. Bohaterem gry jest Randall, który to przemierza zachodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych i zmaga się z ludźmi zarażonymi tajemniczą chorobą. Gra jest oparta o zagadki logiczne i elementy czysto platformowe.

Gry będą dostępne tylko i wyłącznie dla subskrybentów Xbox Live Gold. Warto się zainteresować tym rozwiązaniem, ponieważ gry na stałe zostaną przypisane do naszego konta, a możliwość rozgrywki nie po skończeniu się subskrypcji. Poniżej zwiastuny obu gier, zainteresowani?

Written By
More from Patryk

Ujawniono nowe fragmenty wideo oraz przeciwników w Resident Evil: Revelations 2

W sieci pojawił się krótki montaż wideo przedstawiający trzech nowych przeciwników z...
Read More