Gameplay z Xbox One w Project CARS

W sieci pojawił się gameplay z gry Project CARS w wersji na konsolę Xbox One.

Project C.A.R.S. to jedna z pierwszych gier, które będą obsługiwać gogle wirtualnej rzeczywistości.
Project C.A.R.S. to jedna z pierwszych gier, które będą obsługiwać gogle wirtualnej rzeczywistości.

Project CARS to jedna z najbardziej oczekiwanych gier wyścigowych tego roku. Tytuł ma pojawić się na rynku w połowie maja, ale twórcy nadal nie potwierdzają ostatecznej daty debiutu na rynku.

W sieci jednak pojawił się kolejny materiał wideo uwieczniający gameplay z Project CARS w wersji na konsolę Xbox One. Wcześniej twórcy opierali się głównie na edycjach na komputery osobiste oraz PlayStation 4. Wszyscy użytkownicy Xbox One zainteresowani debiutem Project CARS powinni zatem obejrzeć poniższe wideo.

Oczywiście na konsoli Xbox One gra wygląda również niezwykle efektownie, co na platformach konkurencji. Warto odnotować, że twórcy nagrania pozwolili graczom zobaczyć na własne oczy zmienne efekty atmosferyczne, świetną estetykę oświetlenia oraz wybitnie przygotowane pojazdy. Wszystko wskazuje na to, że Project CARS będzie jedną z najładniejszych gier również na konsoli Xbox One.

Premiera gry na PlayStation 4, Xbox One oraz PC w połowie maja. Do tej pory powinniście spodziewać się jeszcze większej ilości fragmentów wideo oraz screenów z gry. Miejmy nadzieję, że poznamy również datę premiery.

Written By
More from Patryk

Microsoft przedstawia szczegóły kwietniowej aktualizacji Xbox One

Firma Microsoft przygotowała zbiór informacji na temat kwietniowej aktualizacji systemu Xbox One....
Read More