Gameplay z wersji demonstracyjnej Final Fantasy XV

W sieci pojawił się gameplay z wersji demonstracyjnej gry Final Fantasy XV. Demko prezentuje się świetnie i z pewnością warto rzucić nań okiem.

Final Fantasy XV to kolejna odsłona niezwykle popularnej serii na PlayStation 4 oraz Xbox One.
Final Fantasy XV to kolejna odsłona niezwykle popularnej serii na PlayStation 4 oraz Xbox One.

 

Episode Duscae to wersja demonstracyjna gry Final Fantasy XV, która została zaprezentowana właśnie przez firmę Square Enix w pełnej formie. Na serwisie YouTube udostępniono prezentujące gameplay w czystej formie. Trzeba przyznać, że ”piętnastka” robi niesamowite wrażenie.

Gameplay jest charakterystyczny dla tej marki, ale przede wszystkim oprawa graficzna robi niesamowite wrażenie. Noctis i jego przyjaciele wyglądają niesamowicie. Na materiale gracze mogą zaobserwować nie tylko świetną grafikę, ale również walkę, eksplorację otwartego, pięknego otoczenia oraz wiele, wiele więcej.

Final Fantasy XV nadal nie ma ustalonej daty premiery, ale tytuł w wersji na PlayStation 4 wygląda wyśmienicie. Miejmy nadzieję, że to wysokobudżetowe RPG pojawi się na rynku jeszcze w tym roku. Produkcja jest wykończona już w 60 procentach, o czym nie tak dawno informowało Square Enix. Trzymamy kciuki, bowiem warto!

[dzięki – http://www.dualshockers.com/2015/02/20/fantastic-final-fantasy-xv-demo-gameplay-shows-ps4-version-beautiful-graphics-and-enormous-world/]

 

Written By
More from Patryk

Warto być w EA Access i otrzymać Battlefield Hardline kilka dni wcześniej

Subskrybenci programu EA Access będą mieli możliwość przetestowania Battlefield Hardline pięć dni...
Read More