Gameplay z wersji beta gry Battlefield Hardline

W sieci udostępniono materiały wideo z wersji beta gry Battlefield Hardline. Testy dostępne są na PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xboksie 360 oraz PC.

Battlefield Hardline to tytuł, za który odpowiedzialna jest firma  Visceral Games.
Battlefield Hardline to tytuł, za który odpowiedzialna jest firma Visceral Games.

Wystartowały testy wersji beta gry Battlefield Hardline na konsolach stacjonarnych oraz komputerach osobistych. W sieci pojawiają się już pierwsze montaże zawierające gameplay. Redakcja VG24/7 przygotowała dla graczy kilkanaście minut dynamicznej rozgrywki z trybów Heist oraz Hotwire.

Rozgrywka z trybu Hotwire wygląda całkiem przekonująco. Jest on bardzo podobny do klasycznego Podboju, bowiem gracze uformowani w odpowiednich zespołach zmuszeni są kontrolować wybrane punkty na mapie. Zastosowano tutaj bardzo interesujące rozwiązanie, ponieważ punktami docelowymi są pojazdy, które mogą być w ciągłym ruchu. Oczywistym jest, że będąc w ciągłym ruchu zwiększamy swoje szanse na zwycięstwo.

Battlefield Hardline przygotowywany jest z myślą o Xbox One, PlayStation 4, Xboksie 360, PlayStation 3 oraz komputerach osobistych. Tytuł pojawi się w oficjalnej sprzedaży już na początku przyszłego roku.

[dzięki – http://www.vg247.com/2015/02/02/battlefield-hardline-beta-heist-bank-job-guide/]

 

Written By
More from Patryk

Xbox LivePlay dostępne na portalu Facebook

Microsoft wprowadza aplikację Xbox Live Play na konsolach Xbox One oraz Xbox...
Read More