Gameplay z trybu ”The Dark Zone” w grze Tom Clancy’s The Division

Ubisoft publikuje kolejny materiał wideo z gry Tom Clancy’s The Division, w którym widzimy lokację przeznaczoną do trybu Player vs Player.

Producenci gry Tom Clancy’s The Division ochoczo zaczęli publikować materiały wideo z tej superprodukcji. Dziś możemy zobaczyć materiał zakulisowy z targów E3 2015, kiedy to dziennikarka wzięła na ”spytki” jednego z producentów gry.

Fred Rundqvist, producent wykonawczy gry The Division zdecydował się opowiedzieć trochę na temat rozgrywek wieloosobowych pomiędzy graczami. Gra oczywiście koncentruje się na kooperacji, wspólnej eksploracji oraz przetrwaniu, ale pozwala również na odwiedziny w tak zwanej ”The Dark Zone”.

Jak się dowiadujemy, jest to miejsce potencjalnego zagrożenia dla pojedynczych graczy. Tak naprawdę jest to wyznaczona arena do zmagań w trybie Player vs Player, a więc typowej rozgrywki w trybie multiplayer.

Zadaniem gracza będzie wyeliminowanie innych (drużynowo), aby dostać się do centralnego punku lokacji. Tam znajduje się wielki kontener z interesującymi przedmiotami dla graczy. Pytanie tylko, jak szybko, i czy w jednym kawałku, się tam dostaniecie?

 

[interaction id=”558941d99903ebaf492eb979″]

Written By
More from Patryk

Resident Evil Zero HD – Capcom przedstawia dziennik developera

Jedną z ciekawszych premier Capcomu nadchodzących miesięcy będzie bez wątpienia Resident Evil...
Read More