Gameplay z starcie z bossem w Dark Souls 2: Scholar of the First Sin

Kanał PlayStation Access na YouTube jest ponownie źródłem nowych materiałów wideo z gry Dark Soul 2: Scholar of the First Sin na PS4.

Dark Souls II: Scholar of the First Sin to odświeżona wersja Dark Souls II dedykowana PlayStation 4.
Dark Souls II: Scholar of the First Sin to odświeżona wersja Dark Souls II dedykowana PlayStation 4.

Redakcja PlayStation Access na swoim kanale na YouTube zamieszcza coraz więcej materiałów z gry Dark Souls 2: Scholar of the First Sin w wersji na PlayStation 4. Dzisiejszy gameplay to prezentacja starcia z jednym z bossów dostępnych w grze. Oczywiście całość okraszona jest emocjonującym komentarzem redaktorów PlayStation Access.

Głównym bohaterem dzisiejszego gameplayu jest jeden z bossów – tak zwany Flexile Sentry. Zanim jednak dochodzi do finalnego starcia, grający dają nam szansę rzucić okiem na wykonanie lokacji wnętrz. Tym razem są to mroczne, opuszczone wnętrza odpicowane z myślą o konsolach nowej generacji. Filmik został opublikowany w jakości 1080p i 60 klatkach na sekundę, a więc najwyższej jakości z możliwych.

Dark Souls 2: Scholar of the First Sin debiutuje na PlayStation 4, Xbox One oraz PC już z dniem 3 kwietnia. Tytuł będzie oczywiście naturalną alternatywą dla wszystkich zainteresowanych Bloodborne, również od From Software.

Dark-Souls-2-Scholar-of-the-First-Sin-ps4-box-art_pk

Written By
More from Patryk

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited – szczegóły dotyczące rozdzielczości

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited to gra MMORPG, która w czerwcu...
Read More