Gameplay z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon – zobacz nowe materiały wideo

Ten wielki dzień jest coraz bliżej. Dzień premiery Wiedźmin 3: Dzik Gon zbliża się nieubłaganie. Jesteśmy na to gotowi, a w sieci lądują kolejne filmiki wideo z gry.

witcher-3-banner-1

Premiera gry Wiedźmin 3: Dziki Gon już za dwa tygodnie. Należy się spodziewać najlepszego, choć oczywiście na kilka chwil przed sklepowym debiutem dzieło CD Projekt RED otrzyma kolejne zapiski z rozgrywki.

Dzisiaj możecie rzucić okiem na kilka filmików ukazujących nowy gameplay. Muszę przyznać, że im bliżej premiery, tym nowsze i ciekawsze filmiki wideo otrzymujemy. Tutaj nie ma już marketingowej papki, tylko prawdziwe fragmenty wideo przedstawiające autentyczny gameplay – taki, jaki jest on w rzeczywistości.

Ponadto polecam zapoznać się z wpisami twórcy gry Wiedźmin 3: Dziki Gon na Twitterze. Miles Tost z firmy CD Projekt RED wyjawia nowe informacje na temat gry, w szczególności ujawnia fakt, iż po premierze będziemy zmuszeni pobrać aktualizację gry. Takie czasy, ciśnie się na usta!

[dzięki – http://www.dualshockers.com/2015/05/03/45-minutes-of-the-witcher-3-gameplay-show-a-stunning-world-menus-and-more-in-1080p-60-fps/]

 

 

Written By
More from Patryk

Wolfenstein: The New Order – gra w rozdzielczości 1080p i 60 klatkach na sekundę

Wolfenstein: The New Order to kolejna część legendarnej serii pierwszoosobowych strzelanin. Gra...
Read More