Gameplay z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon na Xbox One w 900p

W sieci pojawił się oficjalny gameplay z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon przedstawiający dynamiczne skalowanie rozdzielczości z 900p do 1080p.

witcher_3_hero

Na konsoli Microsoftu gra Wiedźmin 3: Dziki Gon ma działać w jakości 900p, ale jak się okazuje, twórcy z CD Projekt RED przygotowali opcję dynamicznego skalowania.

Niniejszy gameplay został zarejestrowany na konsoli Xbox One i ma pokazać, w jaki sposób CD Projekt RED poradzili sobie ze skalowaniem rozdzielczości w grze Wiedźmin 3: Dziki Gon. To świetny gest w stronę właścicieli Xbox One, którym zależało na wysokiej rozdzielczości 1080p.

W przypadku właścicieli Xbox One rozdzielczość będzie można zmieniać w określonych momentach i miejscach gry. CD Projekt RED zastosowało pewien patent, który w pewnych momentach nie pozwoli na skalowanie rozdzielczości – pewnie z powodu zasobów mocy Xbox One.

Poniżej możecie zobaczyć grę Wiedźmin 3: Dziki Gon właśnie w jakości 1080p, która wygląda całkiem nieźle. Premiera na PlayStation 4, Xbox One oraz PC już 19 maja.

[dzięki – http://www.egmnow.com/articles/news/new-witcher-iii-gameplay-video-showcases-xbox-one-900p1080p-dynamic-scaling/]

Written By
More from Patryk

Dziś premiera polskiego horroru Kholat

IMNG.PRO dziś debiutuje ze swoją nową marką o nazwie Kholat na komputerach...
Read More