Gameplay z gry Mirror’s Edge Catalyst w prawdziwym świecie, czyli Faith wkracza do akcji

Mirror’s Edge Catalyst to najgorętsza zapowiedź na kilka chwil przed targami E3 2015. Dziś możecie zobaczyć filmik z tej gry, który nie ma sobie równych!

Faith jest jedną z najbardziej intrygujących i oryginalnych bohaterek z gier wideo. Mirror’s Edge Catalyst to z pewnością jedna z najambitniejszych i najoryginalniejszych gier, które zobaczymy na targach E3 2015.

Dziś nieco rozgrywki i skakania po budynkach w prawdziwym świecie – tak na zachętę!

Mirror's Edge to jedna z najbardziej oczekiwanych marek przez graczy,. Odpowiada za nią firma DICE.
Mirror’s Edge to jedna z najbardziej oczekiwanych marek przez graczy,. Odpowiada za nią firma DICE.

Mirror’s Edge Catalyst to przede wszystkim znakomita oprawa graficzna. Frostbite najnowszej generacji pokazuje pazur, zęby i co tam jeszcze chcecie. Warto jest to napisać – grafika nowej generacji. To z pewnością zobaczymy na pokazie firmy Electronic Arts. A dzisiaj pokaz specjalistów od parkouru!

Filmik został zmontowany w oparciu o jeden z trybów gry. Klasyczny ”Time Trial” w wykonaniu Mirror’s Edge Catalysty, czyli przechodzenie (przeskakiwanie?) etapów w jak najszybszy sposób. Oczywiście w międzyczasie Faith walczy, unika niebezpieczeństw i pokazuje umiejętności parkouru.

Już nie mogę doczekać się prezentacji gry Mirror’s Edge Catalyst na konferencji Electronic Arts podczas E3 2015, a jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/06/mirrors-edge-catalyst-real-life-time.html]


[interaction id=”55781aff84caec334b77e37c”]
Written By
More from Patryk

Nowe Call of Duty od Treyarch zapowiedziane na rok 2015

Firma Activision potwierdziła, że studio Treyarch pracuje aktualnie nad ekscytującą odsłoną Call...
Read More