Gameplay z gry Forza Motorsport 6 za kierownicą Brabham BT24

W sieci pojawił się kolejny gorący materiał z gry Forza Motorsport 6 na Xbox One. Ekipa z kanału Team VVV ujeżdża klasycznego Brabhama BT24 na wirtualnym torze.

Już jutro wielka premiera gry Forza Motorsport 6 na Xbox One. Tytułu chyba nie trzeba nikomu bliżej przedstawiać i go polecać, bowiem zapowiada się na absolutnie najlepszą grę wyścigową aktualnie na rynku. Jeżeli tylko nie mieliście okazji jeszcze zaznajomić się z tym tytułem, a jutro zamierzacie wybrać się do sklepu, to polecam najnowszy gameplay ekipy Team VVV, która specjalizuje się w prezentacji gier wyścigowych na swoim kanale.

Autorzy filmiku przygotowali swój materiał w sposób absolutnie profesjonalny. Forza Motorsport 6 jest odpalona na profesjonalnym stanowisku z kierownicą oraz fotelem dla gracza. Bogaterem odcinka jest auto Brabham BT24, które powinniście znać dobrze z poprzedniej odsłony serii.

Brabham BT24 jest samochód Formuły 1, który został zaprojektowany przez Rona Tauranaka dla brytyjskiego zespołu Brabham. Model ten uczestniczył w sezonach wyścigowych 1967–1969. Co ciekawe, w sezonie 1967 Denny Hulme, korzystając z trzech modeli Brabhama (BT19, BT20 oraz BT24) zdobył tytuł mistrza świata kierowców, a Brabham Racing Organisation – mistrza świata konstruktorów. Zbudowano tylko trzy samochody BT24 w historii.

Tyle, jeżeli chodzi o historię BT24, a teraz zapraszam do obejrzenia poniższego materiału wideo, bo w istocie warto się nim zainteresować. Grafika w Forza Motorsport 6 to jakość 1080p i 60 klatek na sekundę, dzięki czemu gramy w najwyższym z możliwych standardów.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=CB_QGOX_h8Y” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”55f7c27b8f1e9688010bf334″]

Written By
More from Patryk

Risen 3: Władcy tytanów – pierwszy zwiastun

Risen 3: Władcy tytanów to kolejna odsłona znanej i lubianej serii RPG...
Read More