Gameplay z gry Forza Motorsport 6 na torze Monza

W sieci pojawiły się kolejne materiały wideo z gry Forza Motorsport 6 na Xbox One. Przed zakupem tej wspaniałej ścigałki warto się z nimi zapoznać, bowiem przejażdżka po torze Monza robi wrażenie.

Na kanale Team VVV na YouTube możemy obejrzeć kolejne materiały wideo z gry Forza Motorsport 6 na konsolę Xbox One. Premiera gry już 15 września, a więc warto na kilka dni przed zakupem rzucić okiem na świeży gameplay. Warto, bo autorzy nagrania zabierają nas na tory Monza oraz Watkins Glen. Zasiadają oni za kierownicami bolidów F1 oraz samochodów Le Mans, które w najnowszej odsłonie gry Turn10 wyglądają imponująco.

Pietyzm, z jakim przygotowano wirtualne samochody robi wrażenie. Kokpit, choć oczywiście ”okrojony” w wersji sportowej i tak wygląda nieźle. Gracz może korzystać z wielu wskaźników podczas jazdy, które są dobrze widoczne i budują poczucie realizmu. Otoczenie również zostało przygotowane całkiem dobrze, choć nadal czekam na więcej materiałów w trakcie ulewnego deszczu bądź też burzy z piorunami. To dopiero musi być przeżycie.

Forza Motorsport 6 wychodzi na rynek oczywiście w jakości 1080p oraz 60 klatkach na sekundę. Finalnie grający na Xbox One mogą poczuć maksymalną moc ich sprzętów i być pewni, że będą mieli absolutnie najlepszą grę wyścigową w branży – na wyłączność.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=AmzOlTg2AUs” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”640″ height=”480″/] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=blAIagPzGxc” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”640″ height=”480″/]

[interaction id=”55e6aa4bd126414f211b6c55″]

Written By
More from Patryk

Przegląd ocen Murdered: Soul Suspect – jest całkiem dobrze

W sieci pojawiły się pierwsze oceny gry Murdered: Souls Suspect. Pozycja od...
Read More