Gameplay z gry Forza Motorposrt 6, który musicie zobaczyć

Forza Motorsport 6 pojawi się na Xbox One już z dniem 18 września. Najgorętsza premiera wyścigowa tego roku poprzedzana jest zwiastunami oraz galeriami, ale najsmakowitszy jest jednak sam gameplay z gry.

Dzięki ekipie Team VVV możemy zobaczyć zupełnie nowe fragmenty wideo z gry Forza Motorsport 6 na Xbox One. Kanał ten specjalizuje się w promocji gier wyścigowych, a premiera Forzy Motorsport 6 to chyba największe i najciekawsze wydarzenie tego roku oraz tej jesieni.

Bohaterem dzisiejszego materiału jest potężna i kultowa Mazda 787B. Jest to wspaniały, japoński samochód z klasy wyścigowej Le Mans debiutował wiele lat temu, ale nadal na torach robi znakomite wrażenie oraz wykręca świetne osiągi. Model 787B to najbardziej znany i jednocześnie najbardziej udany z modeli koncernu Mazdy, który startował w wyścigach długodystansowych. Twórcy gry zdecydowali się przenieś ten kultowy wóz do garażu Forza Motorsport 6.

Warto przypomnieć, że gra została zaprojektowana w jakości 1080p oraz 60 klatkach na sekundę. Specjaliści z Turn10 dodatkowo opracowali zmienne warunki atmosferyczne, które rzeczywiście będą wpływały na zachowania samochodów na trasach (trójwymiarowe kałuże). Szykuje nam się zatem godny racer, który debiutuje już z dniem 18 września na konsoli Microsoftu.

[efsnotification type=”alert” style=”radius” close=”false” ]Forza Motorsport to amerykańska konsolowa seria gier wyścigowych wyprodukowana przez Microsoft Game Studios oraz Turn10. Pierwsza odsłona tego popularnego cyklu została wydana 3 maja 2005 roku. Od tej pory jest jest to sztandarowy racer na konsolach Microsoftu.[/efsnotification] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=_xVPN-lkUPI” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”640″ height=”480″/] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=vn8v7T2WRfM” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”640″ height=”480″/]

[interaction id=”55e6aa4bd126414f211b6c55″]

Written By
More from Patryk

PlayStation Plus w listopadzie nas miło zaskoczy?

W sieci pojawiają się pierwsze informacje dotyczące gier wchodzących w skład listopadowej...
Read More