Gameplay z gry Fallout 4 na E3 2015 za zamkniętymi drzwiami dla dziennikarzy

W przypadku tegorocznego E3 oraz konferencji Bethesdy wszyscy spodziewają się zapowiedzi Fallout 4. Może się ona odbyć za zamkniętymi drzwiami, tylko dla prasy.

Fallout to marka popularna w branży gier wideo za sprawą klasycznych, pierwszych odsłon serii.
Fallout to marka popularna w branży gier wideo za sprawą klasycznych, pierwszych odsłon serii.

Gameplay z gry Fallout 4 zostanie zaprezentowany na targach E3 2015. Informuje o tym niemiecki serwis o grach, który twierdzi, że prezentacja odbędzie się poza oficjalną konferencją Bethesdy i tylko dla dziennikarzy.

Wiadomość pochodzi z niemieckiego serwisu PC Games, który uważa, że Bethesda odpuści sobie prezentację Fallout 4 na swojej konferencji, ale przywiezie grywalną wersję gry na zamknięty pokaz dla dziennikarzy. Ponoć ma zostać pokazane około 30 minut rozgrywki za zamkniętymi drzwiami.

Źródło powołuje się na anonimowych informatorów, ale całość wydaje się być całkiem wiarygodna. Z pewnymi jednak wątpliwościami, bo trzeba sobie zadać pytanie: dlaczego nie na głównej konferencji?

Bethesda po raz pierwszy w historii przeprowadzi konferencję na E3. Będzie to o tyle ciekawy event, że odbędzie się jeszcze przed Sony i Microsoftem, więc można spodziewać się fajerwerków. Czy faktycznie te doniesienia się potwierdzą i zobaczymy Fallout 4? Przekonamy się o tym wkrótce.

[dzięki – http://www.vg247.com/2015/05/07/fallout-4-demo-e3-2015-rumor/]

No to kiedy Panowie ten Fallout 4 na PlayStation 4 i Xbox One?
No to kiedy Panowie ten Fallout 4 na PlayStation 4 i Xbox One?
Written By
More from Patryk

Poznaliśmy wszystkie dzielnice gry Need for Speed

Na kilka dni przed premierą gry Need for Speed w sieci pojawiają...
Read More