Gameplay z gry Call of Duty: Black Ops 3, czyli 13 minut z futurystyczną kampanią

W sieci pojawiły się nowe materiały wideo z gry Call of Duty: Black Ops 3. Kampania singlowa i samouczek jest do Waszej dyspozycji, jeżeli jeszcze nie znudziła Was ta seria.

Za zamkniętymi drzwiami podczas targów E3 2015 można było osobiście sprawdzić gameplay z gry Call of Duty: Black Ops 3. Studio Trearch udostępniło graczom kilkunastominutowy fragment rozgrywki, dzięki czemu mogli oni przetestować samouczek i początek kampanii.

black_ops_3

Premiera Black Ops 3 dopiero za kilka miesięcy, bo na jesieni, ale już teraz widać, że gra jest produkowana z pomysłem i jest szansa, że wniesie do rozgrywki kilka nowych schematów. Szczególnie jeżeli mowa o mobilności głównego bohatera i jego futurystycznych możliwościach.

Generalnie gameplay z gry Call of Duty: Black Ops 3 nie wygląda źle i fani cyklu powinni być zadowoleni. Tytuł pojawi się na PlayStation 4, Xbox One oraz pecetach, ale również przygotowywana jest wersja na Xboksa 360 i Playstation 3.

Jakby nie patrzeć, każdy kto pójdzie do sklepu po Black Ops 3, ten będzie w stanie zakupić ten tytuł. Pytanie tylko, jak wielu z Was będzie zainteresowanych?

[dzięki – http://www.dualshockers.com/2015/06/23/check-out-13-minutes-of-call-of-duty-black-ops-iii-campaign-tutorial-and-gameplay/]

Written By
More from Patryk

Wiedźmin 3: Dziki Gon – gra sprzedała się w ilości 4 milionów egzemplarzy

CD Projekt RED ma powody do dumy, bowiem Geralt i jego Wiedźmin...
Read More