Gameplay z gry Batman: Arkham Knight!

W sieci udostępniono fragmenty rozgrywki z gry Batman: Arkham Knight. Kolejna odsłona opowiadająca o przygodach nietoperza wygląda rewelacyjnie na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Batman: Arkham Knight ma być zwieńczeniem serii Rocksteady.
Batman: Arkham Knight ma być zwieńczeniem serii Rocksteady.

Rocksteady, czyli studio odpowiedzialne za produkcję gry Batman: Arkham Knight, opublikowało kolejny materiał prezentujący rozgrywkę. Gra pojawi się w przyszłym roku na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych. Tytuł cechuje bardzo wysokiej jakości oprawa graficzna, którą możemy podziwiać również na poniższym gameplayu.

Batman jeszcze nigdy nie wyglądał tak wybitnie, jak w najnowszej odsłonie serii. Poniższy filmik koncentruje się głównie na pojeździe naszego protagonisty, czyli Batmobilu, który zapowiedziany jako grywalny w Arkham Knight. Podczas zabawy z pewnością pojawi się mnóstwo momentów, kiedy skorzystamy z jego przydatnych umiejętności na polu bitwy.

Premiera gry Batman: Arkham Knight zaplanowana jest na 2 czerwca 2015 roku. Tytuł ten trafi na komputery osobiste oraz na konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Batmobil w pełnej krasie!
Batmobil w pełnej krasie!

Written By
More from Patryk

Remapowanie przycisków w kontrolerze od Xbox One

Już wkrótce firma Microsoft udostępni kolejny update pozwalający na zmianę funkcji przycisków...
Read More