Gameplay z gry Assassin’s Creed: Syndicate zaprezentowany przez Ubisoft

Prezentacja Assassin’s Creed: Syndicate potwierdziła, że są szanse na kolejną, świetną odsłonę tej popularnej serii.

assassinsi creed victory

Główny bohater gry to niejaki Jacob Frye. Gracze mogli zobaczyć go na grafikach koncepcyjnych oraz trailerze. Materiały prezentują go, jako wyposażonego w charakterystyczne ukryte ostrze, ale także w laskę oraz stalowy kastet. Jacob będzie wspierany przez swoją siostrę, która prezentuje się o wiele lepiej od nieco brutalnego braciszka.

Dwójka bohaterów została przygotowana z pomysłem, choć trzeba przyznać, że to Evie Frye prezentuje się o wiele lepiej. Jest tajemnicza, rozegramy nią 25 procent wszystkich misji, więc może być to powiew świeżości w serii.

Rozgrywka w grze Assassin’s Creed: Syndicate zostanie rozbudowana o kilka elementów, przede wszystkim efektowną i efektywną walkę wręcz oraz jazdę wszelakimi środkami transportu (bryczka, pociągi). Sam bohater otrzyma dodatkowe gadżety, jak chociażby nożyki do rzucania, linkę, kastet, będzie w czym wybierać.

Oczywiście marketing firmy Ubisoft zapewnia, ze nowa odsłona serii przeniesie graczy do wspaniałej lokacji. Londyn w okresie rozkwitu przemysłu z wszystkimi jego cechami – brud, smog, ubóstwo, przestępczość, ale również wystawne dzielnice, budynki przemysłowe.

Gra Assassin’s Creed: Syndicate pojawi się na rynku 23 października na PlayStation 4 oraz Xbox One. W przypadku komputerów osobistych gra zadebiutuje w bliżej nieokreślonym terminie na jesieni.

Written By
More from Patryk

Top 10 UK – Thief na szczycie tabeli, GTA V poza pierwszą dziesiątką

W ubiegłym tygodniu gra Thief została liderem sprzedaży na terenie Wielkiej Brytanii....
Read More