Gameplay z gry Assassin’s Creed Syndicate na PlayStation 4

Jedną z większych premier tej jesieni jest Assassin’s Creed Syndicate. Tytuł jest najnowszą odsłoną popularnej serii Ubisoftu o skrytobójcach i zabierze nas do Londynu w czasie rewolucji przemysłowej.

W sieci udostępniono dłuższy fragment rozgrywki z gry Assassin’s Creed Syndicate w wersji na konsolę PlayStation 4. Początek gry zapowiada się całkiem przekonująco, choć oczywiście w przypadku Assassin’s Cree, podobnie zresztą jak gier z serii Call of Duty, nie szukałbym znaczącej rewolucji w schemacie rozgrywki. Już pierwsze minuty potwierdzają, że będzie to ten sam, znany i lubiany Assassin’s Creed, w którego kolejne odsłony miliony graczy zagrywają się przez kolejne lata.

Oczywiście należy przypomnieć, że w najnowszej odsłonie serii będzie nam dane wcielić się w dwójkę nowych bohaterów, mianowicie Evie oraz Jacoba. Rodzeństwo postara się odbudować wpływy asasynów w Londynie i przejąć kontrolę nad kolejnymi dzielnicami miasta. Nie będzie to oczywiście łatwe, ale w najnowszej grze Ubisoftu wprowadzono możliwość jeżdżenia bryczkami, na dachach pociągów, czy też brutalną walkę wręcz. Na koniec warto również wspomnieć o specjalnej lince do szybkiego przemieszczania się.

Cóż, gra Assassin’s Creed Syndicate nie odbiega znacząco poziomem oprawy graficznej od zeszłorocznego Assassin’s Creed Unity. To nadal dobrze wyglądająca, i oby stabilna, produkcja zmierzająca na PlayStation 4 oraz Xbox One jeszcze w tym miesiącu. Premiera na PC została przesunięta na miesiąc listopad.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=Z2Rw6qmbK4g” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”55fc39c366f2b66b49cdd183″]

Written By
More from Patryk

Sony przestaje wspierać PlayStation Vita aplikacją YouTube oraz mapami

Firma Sony zapowiedziała zaprzestanie wspierania aplikacji Near, YouTube oraz map na konsoli...
Read More