Gameplay z epizodycznej przygodówki Life is Strange

Life is Strange, czyli epizodyczna przygodówka na konsole stacjonarne oraz PC otrzymała nawy, dwudziestominutowy gameplay.

Czy Life is Strange będzie rzeczywiście przygodówką nowej generacji?
Czy Life is Strange będzie rzeczywiście przygodówką nowej generacji?

DONTNOD oraz Square Enix zainwestowały w epizodyczną przygodówkę Life is Strange, której premiera przewidziana jest na konsolach stacjonarnych oraz PC. W sieci pojawił się dłuższy fragment wideo przedstawiający gameplay z tej niezwykle ciekawie zapowiadającej się gry.

Dwadzieścia minut rozgrywki daje graczom możliwość sprawdzenia głównej bohaterki na planie gry. Max Caufield to młoda, urocza dziewczyna, która wraca do miasteczka Arcadia Bay w stanie Oregon. Spotyka tutaj swoją dawną przyjaciółkę Chloe, wraz z którą postarają się rozwikłać zagadkę zniknięcia ich koleżanki Rachel Amber.

Life is Strange zapowiada się bardzo dobrze, w szczególności za sprawą oprawy graficznej, która jest bardzo przyzwoita i efektowna. Należy jednak pamiętać, że w tym gatunku przede wszystkim szczególną uwagę przykłada się do historii i złożoności rozgrywki. Miejmy nadzieję, że pod tym względem Life is Strange wyprzedzi konkurencję w postaci gier Telltale Games.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/01/life-is-strange-first-20-minutes.html]

Written By
More from Patryk

Projekt Konsola wspiera Karty Y, czyli sygnowaną talię kart Magic of Y

Na Projekt Konsola czasem pojawiają się interesujące projekty z kampanii crowdfoundingowych, które...
Read More