Gameplay z Dishonored 2 ma się różnić w grając Corvo i Emily

Targi E3 2015 oraz konferencja firmy Bethesda przyniosły wielką zapowiedź Dishonored 2. Gra pozwoli wcielić się w dwójkę bohaterów – Emily i Corvo.

W rozmowie z redakcją Mashable współtwórca gry Dishonored 2, Harvey Smith wyjawił kilka interesujących informacji na temat rozgrywki. Gracz będzie mógł wcielić się w dwójkę bohaterów – Emily oraz Corvo. Wybór to nie tylko estetyka, ale przede wszystkim zmiana schematów rozgrywki.

Przygodę w grze Dishonored 2 rozpoczynamy jako Emily, ale tylko w prologu, bo później możemy dokonać wyboru bohatera, w którego się wcielimy. Dokonanego wyboru nie będzie można już cofnąć.

Emily to bardziej elastyczna, ambitniejsza i bardziej rozbudowana postać. Otrzyma ona zupełnie nowe zdolności i uzbrojenie. Jej styl walki będzie ”lżejszy”, koncentrujący się na unikach i atakach z zaskoczenia.

W przypadku Corvo otrzymamy znane umiejętności oraz uzbrojenie z gry Dishonored. Bohater ma być silniejszy i wytrzymalszy od Emily, ale ma to zmniejszyć jego zdolności akrobatyczne na polu bitwy. Corvo w pierwszej części gry korzystał z linki do przemieszczania się na niewielkie odległości. W momencie jej używania znikał, Emily zaś będzie dysponowała długą liną.

Dishonored 2 zostało zapowiedziane na PlayStation 4, Xbox One oraz komputery osobiste. Już teraz zapowiada się doskonale, ale musimy poczekać na konkretny gameplay, bo na chwilę obecną poznaliśmy tylko krótki trailer.

[dzięki – http://www.vg247.com/2015/07/07/dishonored-2-emily-and-corvo-play-and-feel-different/]

dishonored 2 gif

Written By
More from Patryk

Pierwszy oficjalny turniej w Pro Evolution Soccer 2016 odbędzie się 17 października na Poznań Game Arena

Jeżeli tylko wybieracie się na imprezę Poznań Game Arena i dodatkowo jesteście...
Read More