Gameplay z dema Final Fantasy XV w wysokiej jakości

W sieci udostępniono materiały wideo z wersji demonstracyjnej Final Fantasy XV, czyli Episode Duscae, w wysokiej jakości.

Final Fantasy XV to kolejna odsłona niezwykle popularnej serii na PlayStation 4 oraz Xbox One.
Final Fantasy XV to kolejna odsłona niezwykle popularnej serii na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Final Fantasy XV wygląda niesamowicie, czego dowodem jest zestaw materiałów wideo z Episode Duscae – wersji demonstracyjnej tej produkcji. Zamieszczono materiały w bardzo wysokiej jakości, dzięki czemu zainteresowani gracze mogą osobiście sprawdzić demko w takiej formie, jak rzeczywiście wygląda.

Pierwsze co rzuca się w oczy, to bardzo wysokiej jakości animacja naszych bohaterów. Noctis i jego barwna grupka przyjaciół wyglądają bardzo dobrze, poruszają się bardzo realistycznie, jak również walczą niezwykle efektownie. Filmiki dają szansę zobaczyć nie tylko walkę, ale również eksplorację całkiem sporego świata w Episode Duscae.

Nadal niewiele wiemy na temat tej produkcji, mowa tutaj oczywiście o dacie debiutu, która najprawdopodobniej nie zostanie ustalona na rok 2015. Twórcy już wcześniej wspominali, że gra nie jest jeszcze ukończona, ale po zobaczeniu wersji demonstracyjnej można być spokojnym o artystyczny i technologiczny poziom Final Fantasy XV. Square Enix – liczymy na Was!

[dzięki – http://www.gamersyde.com/news_final_fantasy_xv_demo_video-16384_en.html]

 

 

 

Written By
More from Patryk

Sony wprowadzi na rynek świetny zestaw PlayStation Vita

Firma Sony zamiaruje wprowadzić z końcem czerwca na rynek nowy bundle pack...
Read More