Gameplay z bety Star Wars Battlefront

Wszyscy gracze czekają na dostęp do bety gry Star Wars Battlefront. W sieci powoli zaczynają się pojawiać nagrania z tej akcji, dzięki czemu możecie już teraz zobaczyć, jak gameplay wygląda w rzeczywistości.

Testy wersji beta gry Star Wars Battlefront trwają w najlepsze, oczywiście ku uciesze fanów. W sieci pojawiają się już pierwsze filmiki z tego przedsięwzięcie, dzięki czemu wszyscy Ci, którzy nie mają okazji ograć tego tytułu przed jego zakupem, mogą rzucić okiem na nowe fragmenty rozgrywki.

Myślę że z czasem zaczniemy otrzymywać coraz większą liczbę nagrań wideo, ba, Alek już ogrywa betę Star Wars Battlefront na swoim PlayStation 4, więc niebawem spodziewajcie się pierwszych wrażeń na temat gry DICE. Poniżej prezentujemy Wam filmik z bety, który trwa nieco ponad 70 minut. Jest bardzo długi, to prawda, ale odkrywa całą magię tej wielkiej produkcji, która w istocie wygląda niesamowicie i tak też najpewniej się w nią gra.

Warto pamiętać, że gra Star Wars Battlefront wychodzi już 19 listopada tego roku na PlayStation 4 oraz Xbox One i pecetach. Przygotujcie się zatem na największą i najbardziej rozbudowaną grę utrzymaną w klimacie Gwiezdnych Wojen. W portfolio studia DICE również będzie to największy projekt, który wydaje się przyćmić sukces i rozmach poprzednich dokonań serii Battlefield.

Jak myślicie, czy Electronic Arts i długo oczekiwana gra Star Wars Battefront faktycznie zdominują całą konkurencję w końcówce roku?

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=5GJFdoZNHS0″ allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”55f675959a7f97711da1cd9d”]

Written By
More from Patryk

Battlefield: Hardline w rozdzielczości 1080p i 60 klatkach na sekundę na Xbox One

W sieci pojawiły się informacje na temat rozdzielczości dostępnych w grze Battlefield:...
Read More