Gameplay trybu Raid oraz Barry Burton w Resident Evil: Revelations 2

Resident Evil: Revelations 2 otrzyma dopakowany tryb Raid, z którego zmontowano materiał wideo. W sieci pojawiły się również materiały wideo z kampanii fabularnej.

Resident Evi Revelations 2 to powrót do korzeni serii, ale również szansa na ponowne spotkanie ze starymi znajomymi!
Resident Evi Revelations 2 to powrót do korzeni serii, ale również szansa na ponowne spotkanie ze starymi znajomymi!

Autorzy Resident Evil: Revelations 2 planują wprowadzić rozbudowaną wersję wieloosobowego trybu Raid do gry. Tryb ten, początkowo umożliwiający kooperację na jednym telewizorze (offline), pozwoli graczom rozegrać mnóstwo dodatkowych misji. Producenci ze studia Capcom przygotowali dla graczy 54 misje dodatkowe już przy okazji pierwszego odcinka gry (trzy poziomy trudności) w trybie Raid. Kolejne dwa odcinki mają dodać następne 36 misji każdy, zaś czwarty dorzuci do trybu Raid aż 68 misji. W ogólnym rozrachunku wychodzi na to, że w trybie kooperacji dostępne będą aż 204 misje dodatkowe.

Tradycyjnie już, gracze mogą liczyć na mnóstwo nowych dodatków w postaci broni, możliwości ich ulepszania, jak również nowych bohaterów. Standardowo udostępnieni zostaną Claire Redfield, Barry Burton, Moira Burton oraz Gina. Kupując wszystkie odcinki z góry otrzymamy dostęp do Hunka, zaś wchodząc w posiadanie tradycyjnej wersji gry w pudełku otrzymamy Alberta Weskera.

To jednak nie wszystko, co przygotowali dla graczy autorzy Resident Evil: Revelations 2. W sieci został udostępniony fragment rozgrywki z kampanii fabularnej, gdzie możemy zobaczyć Barry’ego Burtona w akcji. Legendarny członek oddziału S.T.A.R.S. radzi sobie całkiem nieźle, toteż dla fanów cyklu będzie to wielka przyjemność wcielić się w jego postać.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/01/resident-evil-revelations-2-gameplay.html]

 

Written By
More from Patryk

EVE: Valkyrie – fantastyczne materiały zaczerpnięty z technologii Unreal Engine 4

CCP Games udostępniło w sieci kolejne materiały z gry EVE: Valkyrie. Tytuł...
Read More