Gameplay trailer z gry Final Fantasy Type-0 HD prosto z PAX East 2015

W oczekiwaniu na premierę Final Fantasy Type-O HD firma Square Enix opublikowała nowy zwiastun gry prosto z imprezy PAX East.

Square Enix odpowiedzialne jest za najlepsze jRPGi w historii, między innymi serię Final Fantasy oraz Kingdom Hearts.
Square Enix odpowiedzialne jest za najlepsze jRPGi w historii, między innymi serię Final Fantasy oraz Kingdom Hearts.

Final Fantasy Type-0 HD to odświeżona wersja gry z konsoli PlayStation Portable, która teraz dostępna będzie na konsolach nowej generacji – PlayStation 4 oraz Xbox One.

Dołącz do dwunastki adeptów magicznej akademii w świecie Orience i zaznaj niesamowitej przygody jakości marki Final Fantasy!

Na imprezie PAX East firma Square Enix zaprezentowała krótka, ale przepełniony treścią gameplay trailer gry. Gra może być jednym z ciekawszych doświadczeń marca, bowiem jej klimat jest niesamowity. Producenci przygotowali reedycję z dbałością o wiele szczegółów, przede wszystkim odświeżoną grafikę oraz ścieżkę dźwiękową.

Należy pamiętać, iż premiera Final Fantasy Type-0 HD to okazja do zapoznania się z wersją demonstracyjną gry Final Fantasy XV. Co do tej drugiej, to nie znamy konkretnych informacji na temat jej daty premiery, ale okazja przetestowania wersji demonstracyjnej nie powinna przejść fanom marki, oraz gatunku RPG, koło nosa.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/03/final-fantasy-type-0-hd-pax-east-2015.html]

Written By
More from Patryk

Box Off Play – Techland startuje z nową inicjatywą dla graczy

Firma Techland poinformowała nas, iż startuje z zupełnie nową inicjatywą na naszym...
Read More