Gameplay trailer z gry Bombshell, czyli żeńska wersja Duke Nukem

Bombshell to gra akcji, która pojawi się na komputerach PC oraz PlayStation 4. W sieci udostępniono galerię screenów oraz gameplay trailer.

Bombshell spadkobierczynią legendy Duke Nukem?
Bombshell spadkobierczynią legendy Duke Nukem?

Duke Nukem to legenda branży gier wideo, gra Bombshell stara się naśladować sukces Księcia. W sieci pojawił się właśnie zwiastun gry oraz galeria screenów. Całość wygląda bardzo przekonująco, mimo iż gra została przygotowana w starym stylu – rzut izometryczny.

Historia opowiada o Shelly ”Bombshell” Harrison, w którą to wcieli się gracz. Bohaterka dawniej była saperem, teraz jest niebezpiecznym najemnikiem. Jej zadaniem będzie uratowanie prezydenta. Akcja gry ma rozgrywać się aż na czterech planetach. Nasza bohaterka straciła rękę na jednej z akcji, którą zastąpiono mechaniczną protezą. W trakcie walki wykorzystuje oczywiście mnóstwo uzbrojenia dodatkowego.

Bohaterka w trakcie walki może korzystać z wszelakiej broni palnej, którą montuje sobie na metalowej protezie. Rozgrywka polega na przebijaniu się przez kolejne zastępy wrogów wystrzeliwując setki pocisków na minutę. Na poniższym filmiku widać również starcia z większymi przeciwnikami, prawdopodobnie bossami.

Oprawa graficzna wygląda całkiem przekonująco. Akcja przedstawiona jest z widoku rzutu izometrycznego. Tytuł ukaże się na komputerach osobistych oraz PlayStation 4. Rzućcie okiem na galerię oraz mocarny gameplay trailer.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/03/bombshell-gameplay-trailer-3d-realmspc.html]

 

Tags from the story
, , , , , , , ,
Written By
More from Patryk

PlayStation Experience 2015 – gameplay trailer z gry Final Fantasy VII Remake

Sony zaprosiło na imprezę PlayStation Experience 2015 przedstawicieli firmy Square Enix, którzy...
Read More